ALLWHEY 2,27 kg 77% + Vzorek předtréninkové novinky RAGNAROK

ALLWHEY 2,27 kg 77% + Vzorek předtréninkové novinky RAGNAROK

Výrobce: allmax nutrition

Přečíst komentáře | Přidat komentář

Výborná instantní chuť čokolády dodá v každé dávce AllWhey až 25g proteinů dobře stravitelných a využitelných tělem pro stavbu svalové hmoty. Více informací...

Dostupnost: Vyprodáno

Běžná cena: 1 590 Kč
Cena: 926 Kč

Omlouváme se, ale produkt je v současné době vyprodaný a nelze jej objednat.


Výprodej EXP 8/09

Nyní dostanete zdarma k proteinu AllWhey i vzorek předtréninkového přípravku Ragnarok, který  je převratnou novinkou pro sílu a maximální výkon i vytrvalostního charakteru s obsahem třech druhů Kreatinu, dále Beta-Alaninu, Argininu a spousty energetických stimulantů.

Vysoce kvalitní čistě syrovátkový protein ALLWHEY s vysokým obsahem bílkovin je základem budování svalů. Bez kvalitních bílkovin by nedokázali ani mistři kulturistiky vybodovat svalovou hmotu, kterou obdivujeme na pódiích. Syrovátková bílkovina ALLWHEY je považovaná za základní doplněk pro stavbu aktivní hmoty. Proto je zde ALLWHEY, produkt, který představuje 3 inovace v technologii syrovátkového proteinu umožňující třífázové zásobování bílkovinou.
- 25g čistého syrovátkového proteinu ALLWHEY s enzymaticky redukovaným obsahem laktózy v dávce (protein je tím pádem v podstatě bez laktózy)

Složení ALLWHEY: 

TriWhey™ [(Microfiltrated Whey Protein Concentrate, CFM® Whey Protein Isolate, Hydrolyzed Ultra Filtrated Whey Protein Concentrate (12 DH Low Molecular Weight Whey Peptides)], Cocoa (Processed With Alkali), Natural And Artificial Flavor, OmegaEFA™ [Freeze Dried Cold-Processed Flax Seed Oil Powder, Freeze Dried Cold-Pressed Borage Oil Powder, Clarinol™ CLA (Micro-Encapsulated Conjugated Linoleic Acid Powder)], Digestol™ [Lactase (Lactose Reducing Enzyme)(10,000 FCC/g), Bromelain (1200GDU/g), Protease (250,000HUT/g)], Soy Lecithin, Acesulfame Potassium (28mg), Sucralose (28mg)

Upozornění

Potravina určená pro zvláštní výživu-vhodné pro sportovce. Ukládejte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a temnu při teplotě 5-25 stupňů C. Po otevření spotřebujte do 120 dnů. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním výrobku. V případě zdravotních problémů se před užíváním poraďte s lékařem. Výrobek je vyroben v závodu se zpracováním mléčných produktů, sóje a vajec, oříšků a pšenice.

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

S tímto produktem
ostatní kupují také:

Podobné produktyTOPlist
Facebook