All Nutrition CREATINE Muscle Max 500g

All Nutrition CREATINE Muscle Max 500g

Výrobce: All Nutrition

Přečíst komentáře | Přidat komentář

Monohydrát kreatinu společně s Taurinem v All Nutrition CREATINE Muscle Max je dokonalá podpora síly a výkonu před tréninkem. Více informací...

Dostupnost: Vyprodáno

Běžná cena: 320 Kč
Cena: 230 Kč

Omlouváme se, ale produkt je v současné době vyprodaný a nelze jej objednat.


CREATINE Muscle Max obsahuje kreatin monohydrát nevyšší kvality. Kreatin zvyšuje fyzickou výkonnost v případě opakované krátké, vysoké intenzity cvičení. CREATINE Max Muscle byl dále obohacen taurinem, který zlepšuje dopravu kreatinu do svalových buněk.

Doporučené dávkování All Nutrition CREATINE Muscle Max: Užívejte jednou až 2x denně 3-5g. Dávku rozpusttě v 300 ml vody nebo džusu.

Tréninkové dny: jedna porce před tréninkem.

Dávkování     3g     
Porcí v balení     166,5     
Gramáž     500g     

Obsah jedné dávce 3g          
      Kreatin monohydrát     2700mg
      Taurin     300mg

Upozornění

Potravina určená pro zvláštní výživu-vhodné pro sportovce. Ukládejte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a temnu při teplotě 5-25 stupňů C. Po otevření spotřebujte do 120 dnů. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním výrobku. V případě zdravotních problémů se před užíváním poraďte s lékařem. Výrobek je vyroben v závodu se zpracováním mléčných produktů, sóje a vajec, oříšků a pšenice.

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

S tímto produktem
ostatní kupují také:

Podobné produktyTOPlist
Facebook