All Nutrition Anticataball 500g

All Nutrition Anticataball 500g

Výrobce: All Nutrition

Přečíst komentáře | Přidat komentář

Klasická kombinace základních aminokyselin a vitamínů pro regeneraci a podporu svalové hmoty Anticataball aminoacid Xtreme Charge. Více informací...

Dostupnost: Do 2 dnů

Běžná cena: 629 Kč
Cena: 499 Kč

 Ks

Ochucená směs Anticataball aminoacid Xtreme Charge je komplex L-glutaminu, BCAA, vitamínu C a B6. Vitamin C pomáhá chránit buňky před oxidačním stresem. Vitamin B6 přispívá ke snížení únavy a vyčerpání.
Doporučené dávkování All Nutrition Anticataball: Od 1 do 2 porcí denně. Jednu dávka představuje 10 g. Dávku rozpusťte ve 300 ml vody nebo džusu. Tréninkové dny: jedna porce po tréninku, druhá porce před spaním. Dny bez tréninku: jedna porce před spaním.

Tabulka nutričních hodnot All Nutrition Anticataball v dávce 10g:
Dávka    10g         
Porcí v balení    50         
Balení    500g         
            
Obsah jedné dávce              % RDA - % doporučenné denní dávky
     L-glutamin    5000 mg    
     L-leucin    2000 mg    
     L-valin    1000 mg    
     L-isoleucin    1000 mg    
     Vitamin C    40 mg    50%
     Vitamin B6    0,7 mg    50%

Složení All Nutrition Anticataball: 50% L-glutaminu, 40% BCAA (20% L-leucin, 10% L-valinu, 10% L-izoleucin), vitamin C, vitamin B6, stabilizátor E414, regulátor kyselosti, kyselina jablečná, sladidlo sukralóza.

Upozornění

Potravina určená pro zvláštní výživu-vhodné pro sportovce. Ukládejte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a temnu při teplotě 5-25 stupňů C. Po otevření spotřebujte do 120 dnů. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním výrobku. V případě zdravotních problémů se před užíváním poraďte s lékařem. Výrobek je vyroben v závodu se zpracováním mléčných produktů, sóje a vajec, oříšků a pšenice.

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

S tímto produktem
ostatní kupují také:

Podobné produktyTOPlist
Facebook