ALA kyselina alfa lipoová AMIX 60cps

ALA kyselina alfa lipoová AMIX 60cps

Výrobce: Amix

Přečíst komentáře | Přidat komentář

ALA Alpha lipoic acid pro zvýšení účinnosti a využitelnosti aminokyselin. Více informací...

Dostupnost: Skladem

Běžná cena: 454 Kč
Cena: 386 Kč Chcete lepší cenu? Zaregistrujte se a využijte benefitů pro registrované zákazníky.

 Ks

ALA kyselina alfa lipoová je oprávněně nazývána univerzálním antioxidantem, protože je rozpustná ve vodě i v tuku, může tak organizmus optimálně chránit před nežádoucími oxidativními procesy. ALA kyselina alfa lipoová chrání další silné antioxidanty před znehodnocením (Vit C, E, Koenzym Q10) a může je znovu regenerovat do aktivní formy. Udržuje tak jejich optimální hladinu!

ALA (Alpha lipoic acid) - Působí jako silný antioxidant a napomáhá snižovat množství volných radikálů v organismu. Je nezbytná v procesech přeměny rozvětvených aminokyselin na energii při fyzické zátěži.


Složení ALA kyselina alfa lipoová: dextrosa, kyselina alfa lipoová (ALA), želatinová kapsle (želatina, voda, barvivo: oxid titaničitý), stabilizátor: hydroxypropylmethylcelulosa (Methocel®), látky protispékavé: stearát hořečnatý, oxid křemičitý


Obsah ostatních účinných látek v 1 kapsli ALA kyselina alfa lipoová:
Alfa Lipoová kyselina 200 mgDávkování ALA kyselina alfa lipoová: 1 kapsle denně s jídlem

Upozornění

Potravina určená pro zvláštní výživu-vhodné pro sportovce. Ukládejte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a temnu při teplotě 5-25 stupňů C. Po otevření spotřebujte do 120 dnů. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním výrobku. V případě zdravotních problémů se před užíváním poraďte s lékařem. Výrobek je vyroben v závodu se zpracováním mléčných produktů, sóje a vajec, oříšků a pšenice.

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

S tímto produktem
ostatní kupují také:

Podobné produktyTOPlist
Facebook