ALA - alfa-lipoová kyselina 50cps Scitec

ALA - alfa-lipoová kyselina 50cps Scitec

Výrobce: SCITEC Nutrition

Přečíst komentáře | Přidat komentář

ALA - alfa-lipoová kyselina 50cps Scitec je jedním z nejsilnějších antioxidantů, které chrání buňky před odumíráním. Více informací...

Dostupnost: Vyprodáno

Běžná cena: 342 Kč
Cena: 299 Kč Chcete lepší cenu? Zaregistrujte se a využijte benefitů pro registrované zákazníky.

Omlouváme se, ale produkt je v současné době vyprodaný a nelze jej objednat.


ALA = Alfa-lipoová kyselina – univerzální antioxidant. Zároveň posiluje i účinek jiných antioxidantů. Reguluje hladinu cukru v krvi, je vhodné jej ji užívat v průběhu diety a v období užívání kreatinu.
ALA kyselina alfa lipoová chrání další silné antioxidanty před znehodnocením (Vit C, E, Koenzym Q10) a může je znovu regenerovat do aktivní formy. Udržuje tak jejich optimální hladinu!

ALA (Alpha lipoic acid) - Působí jako silný antioxidant a napomáhá snižovat množství volných radikálů v organismu. Je nezbytná v procesech přeměny rozvětvených aminokyselin na energii při fyzické zátěži.

Nutriční hodnoty Scitec ALA v 1kapsli: kyselina alfa-lipoová 250 mg, dextrose, talc, tricalcium phosphate, gelatin.

Doporučené dávkování Scitec ALA - alfa-lipoové kyseliny:užívejte 1 kapsli 1-3 denně před jídlem.

Upozornění

Potravina určená pro zvláštní výživu-vhodné pro sportovce. Ukládejte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a temnu při teplotě 5-25 stupňů C. Po otevření spotřebujte do 120 dnů. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním výrobku. V případě zdravotních problémů se před užíváním poraďte s lékařem. Výrobek je vyroben v závodu se zpracováním mléčných produktů, sóje a vajec, oříšků a pšenice.

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

S tímto produktem
ostatní kupují také:

Podobné produktyTOPlist
Facebook