XXtreme Acetyl L-Carnitin (ALC) 90 tablet

Acetyl L-Carnitin (ALC) 60 + 30cps navíc! Acetyl L-Carnitin (ALC) 60 + 30cps navíc!

Výrobce: XXLabs

Přečíst komentáře | Přidat komentář

Akční balení Acetyl L-carnitinu - ALC Více informací...

Dostupnost: Skladem

Běžná cena: 550 Kč
Cena: 522 Kč Chcete lepší cenu? Zaregistrujte se a využijte benefitů pro registrované zákazníky.

 Ks

ALC Acetyl forma karnitinu– novou technologií připravena substance běžného L-Carnitinu, pro ještě kvalitnější spalování tělesného tuku s vynikajícími výsledky. Základním účinkem Acetyl L-Carnitinu (ALC) je přenos mastných kyselin z hlavních částí buněk – tzv. cytosol do buněčných pecí vyrábějících využitelnou energii – tzv. mitochondrií. Přestože L-Carnitin plní tuto roli také, ALC navíc poskytuje acetylové skupiny, které umožňují cyklické znovuvyužití Acetyl-Coenzymu A, klíčového meziproduktu metabolizmu. Tím je dosaženo snazšího transportu metabolické energie a vyšší mitochondriální aktivity.

Acetyl L-Carnitin dosáhne více, než klasiký L-Carnitin!

Přidání acetylové skupiny navíc umožňuje Acetyl L-Carnitinu větší rozpustnost ve vodě, který se pak díky tomu nejen snadno rozptyluje po celé vnitřní stěně mitochondrií a do buněk cytosol, ale také snadněji prochází buněčnou membránou. Česky řečeno, Acetyl L-Carnitin dosáhne na části těla, kterých L-Carnitin prostě dosáhnout nemůže! Určitě ještě oceníte, že kromě spalování ALC podporuje také Vaši mozkovou činnost. ALC se totiž podílí na výrobě tzv. neurotransmiteru acetylcholinu, klíčového přenašeče nervových vzruchů pro mozek. ALC je tak navíc výtečnou potravou pro Váš mozek a centrální nervový systém.

Složení ALC: Acetyl L-Carnitin, želatinová tobolka

Doporučené dávkování ALC: Užijte 2-4 kapsle denně, nejlépe 30 minut před fyzickým výkonem. V den volna užijte 2 kapsle ráno. Zapijte vodou.

Upozornění

Potravina určená pro zvláštní výživu-vhodné pro sportovce. Ukládejte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a temnu při teplotě 5-25 stupňů C. Po otevření spotřebujte do 120 dnů. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním výrobku. V případě zdravotních problémů se před užíváním poraďte s lékařem. Výrobek je vyroben v závodu se zpracováním mléčných produktů, sóje a vajec, oříšků a pšenice.

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

S tímto produktem
ostatní kupují také:

Podobné produktyTOPlist
Facebook