AKCE XXtreme ALC 120 tablet + CLA 60 tablet

AKCE Acetyl L-Carnitin (ALC) 60+60cps + CLA 60cps

Výrobce: XXLabs

Přečíst komentáře | Přidat komentář

Spaluj tuky na maximum pomocí Acetyl L-Carnitinu (ALC) a omega mastné kyseliny CLA! Více informací...

Dostupnost: Skladem

Běžná cena: 1 490 Kč
Cena: 890 Kč

 Ks

 

Akční balíček Acetyl L-Carnitinu (ALC) + CLA Ethyl Ester

ALC – novou technologií připravena substance běžného L-Carnitinu, pro ještě kvalitnější spalování tělesného tuku s vynikajícími výsledky. Základním účinkem Acetyl L-Carnitinu (ALC) je přenos mastných kyselin z hlavních částí buněk – tzv. cytosol do buněčných pecí vyrábějících využitelnou energii – tzv. mitochondrií. Přestože L-Carnitin plní tuto roli také, ALC navíc poskytuje acetylové skupiny, které umožňují cyklické znovuvyužití Acetyl-Coenzymu A, klíčového meziproduktu metabolizmu. Tím je dosaženo snazšího transportu metabolické energie a vyšší mitochondriální aktivity.

Acetyl L-Carnitin dosáhne více, než klasiký L-Carnitin!

Přidání acetylové skupiny navíc umožňuje Acetyl L-Carnitinu větší rozpustnost ve vodě, který se pak díky tomu nejen snadno rozptyluje po celé vnitřní stěně mitochondrií a do buněk cytosol, ale také snadněji prochází buněčnou membránou. Česky řečeno, Acetyl L-Carnitin dosáhne na části těla, kterých L-Carnitin prostě dosáhnout nemůže! Určitě ještě oceníte, že kromě spalování ALC podporuje také Vaši mozkovou činnost. ALC se totiž podílí na výrobě tzv. neurotransmiteru acetylcholinu, klíčového přenašeče nervových vzruchů pro mozek. ALC je tak navíc výtečnou potravou pro Váš mozek a centrální nervový systém.

Složení ALC: Acetyl L-Carnitin, želatinová tobolka

Doporučené dávkování ALC: Užijte 2-4 kapsle denně, nejlépe 30 minut před fyzickým výkonem. V den volna užijte 2 kapsle ráno. Zapijte vodou.

 

Přípravek CLA Ethyl Ester je tvořen konjugovanou kyselinou linolovou s přidaným esterem a Vitaminem E pro vyšší efektivitu.Vědecké studie a testy prokázali, že konjugovaná kyselina linolová tedy CLA bezpečně prospívá štíhlé linii, pomáhá odbourat tělesné tukové zásoby a zároveň částečně podporuje tvorbu svalové hmoty. Bylo dále zjištěno, že suplementace izomery CLA ve vyváženém množství přináší požadované výsledky bez vedlejších účinků. CLA Ethyl Ester přináší vyvážený poměr 50/50 CLA izomerů c-9, t-11 a t-10, c-12. Tvorba svaloviny a rychlejší úbytek tukové tkáně jde samozřejmě ruka v ruce s přiměřenou tělesnu aktivitou.

CLA Ethyl Ester je produkt pro doplnění stravy k budování lepšího těla, podpoře imunitního a cévního systému. CLA je běžně se vyskytující mastná kyselina, tvořená fermentačním kvašením v žaludku mnoha býložravců. Tím se CLA dostávají do naší stravy, nečastěji v podobě hovězího masa a mléčných výrobků.

Protože lidé nemohou produkovat CLA sami o sobě, musejí být přijímána stravou. Bohužel, naše dnešní strava obsahuje mnohem méně CLA než je žádoucí. Pokud tedy nemáte přístup k neomezenému množství hovězího masa a mléka z přírodně (trávou) krmeného skotu (BIO) je pak vhodné dostatečný příjem CLA zajistit pomocí CLA Ethyl Ester ve formě tobolek.

Složení CLA Ethyl Ester :
CLA EE (80% konjugovaná kyselina linolová ethyl ester), želatinová tobolka (želatina, glycerin, voda), vitamin E (D-alpha-tokoferol).

Doporučené dávkování CLA Ethyl Ester : Užijte 1-2 tobolky 3x denně před jídlem.

Upozornění

Potravina určená pro zvláštní výživu-vhodné pro sportovce. Ukládejte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a temnu při teplotě 5-25 stupňů C. Po otevření spotřebujte do 120 dnů. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním výrobku. V případě zdravotních problémů se před užíváním poraďte s lékařem. Výrobek je vyroben v závodu se zpracováním mléčných produktů, sóje a vajec, oříšků a pšenice.

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

S tímto produktem
ostatní kupují také:

Podobné produktyTOPlist
Facebook