Muscle On Whey protein dávka 30g

Muscle On Whey protein dávka 30gMuscle On Whey protein dávka 30g

Výrobce: BioTech

Přečíst komentáře | Přidat komentář

Vyzkoušejte nový syrovátkový protein Brutal Muscle On s vynikající krémovou chutí. Více informací...

Dostupnost: Vyprodáno

Běžná cena: 35 Kč
Cena: 34 Kč Chcete lepší cenu? Zaregistrujte se a využijte benefitů pro registrované zákazníky.

Omlouváme se, ale produkt je v současné době vyprodaný a nelze jej objednat.


Rychle vstřebatelný zdroj kvalitních bílkovin představuje syrovátková bílkovina jedinečné kvality pro „brutální borce“ 100% whey Brutal MuscleON protein.Syrovátka proteinu Brutal Muscle On je výživový doplněk v kategorii prémium, jeho obsah proteinu se skládá čistě ze syrovátkových bílkovin zpracovaných technologií ultra a mikrofiltrace pro maximální čistotu a kvalitu rychle vstřebatelných proteinů s vysokou biologickou hodnotou.

Tvorba bílkovin v organizmu závisí na množství a kvalitě aminokyseliny, která je k dispozici v daném čase. Organizmus může skladovat jen málo aminokyselin (v krvi), ne tak jako uhlohydráty nebo tuky. Pokud jen jedna esenciální aminokyselina chybí v organismu, už není možné vytvořit tu bílkovinu, k jejíž tvorbě je důležitá esenciální aminokyselina. Jestli jen na krátký čas chybí aminokyselina v organizmu, může to zabránit regeneraci a budování buněk (anabolickým procesem). Brutal Muscle ON nabízí dokonalé řešení v plném rozsahu, tvrdě trénujícím sportovcům, pro které jsou rychle vstřebatelné aminokyseliny nepostradatelné pro úspěšný tréninkový program. Brutal MuscleON protein se stane základním stavebním kamenem Vašeho vyrýsovaného svalstva. Muscle On Whey protein je zdroj bílkovin fantastické kvality, který ve velkém množství obsahuje aminokyseliny, hlavně esenciální.

Dávkování MuscleON Brutal: 2-3 odměrky do 150-300ml vody nebo mléka 2-3krát denně v závislosti na skladbě jídelníčku a potřebě bílkovin.

Upozornění

Potravina určená pro zvláštní výživu-vhodné pro sportovce. Ukládejte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a temnu při teplotě 5-25 stupňů C. Po otevření spotřebujte do 120 dnů. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním výrobku. V případě zdravotních problémů se před užíváním poraďte s lékařem. Výrobek je vyroben v závodu se zpracováním mléčných produktů, sóje a vajec, oříšků a pšenice.

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

S tímto produktem
ostatní kupují také:

Podobné produktyTOPlist
Facebook