Trec Nutrition AAKG Mega Hardcore 120 tablet

AAKG MEGA HARDCORE 120 CAPSAAKG MEGA HARDCORE 120 CAPS

Výrobce: Trec Nutrition

Přečíst komentáře | Přidat komentář

Kvalitní přípravek s obsahem Argininu v AAKG formě pro maximalizaci NO - nitric oxide. Více informací...

Dostupnost: Vyprodáno

Běžná cena: 450 Kč
Cena: 369 Kč

Omlouváme se, ale produkt je v současné době vyprodaný a nelze jej objednat.


AAKG Mega Hardcore je přípravek obsahující precizně vybranou kompozici aminokyseliny L-arginin v její nejlepší a dobře přijímatelné podobě – Alfa Argininu Ketoglutarátu (AAKG) spojeného s jablečnanem citruline. Tyto složky v organismu člověka působí jako výchozí částice, která vytváří plynový hormon NO - kysličník dusnatý, jenž mj. zvyšuje dodávání následujících složek: energetických (glukóza), stavebních (aminokyseliny) a kyslík spolu s krví do svalových buněk. Podílí se na zvýšení výkonnosti pracujících svalů, což se projevuje v době cvičení značným nárůstem síly a vytrvalosti, po tréninku urychluje regeneraci organismu. Posledním efektem je nárůst beztukové svalové hmoty. Přípravek rovněž zvyšuje sexuální život u mužů, protože kysličník dusnatý zintenzivňuje fyziologické procesy, které vedou k erekci.Pozor! V průběhu silového tréninku může dojít k vaskularizaci svalů, což má za následek lepší vytvarování žil a zvětšení obvodu pracujících svalů.

Dávkování AAKG Mega Hardcore : Přípravek je potřeba aplikovat na prázdný žaludek 2krát denně po 4 kapsle a je nutné dobře ho zapít 300ml vody. V době tréninku: 1. dávka – 30 minut před tréninkem. 2. dávka - ihned po tréninku. V době tréninkového klidu: 1. dávka – 30 minut před snídaní. 2. dávka – těsně před spaním.

Upozornění

Potravina určená pro zvláštní výživu-vhodné pro sportovce. Ukládejte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a temnu při teplotě 5-25 stupňů C. Po otevření spotřebujte do 120 dnů. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním výrobku. V případě zdravotních problémů se před užíváním poraďte s lékařem. Výrobek je vyroben v závodu se zpracováním mléčných produktů, sóje a vajec, oříšků a pšenice.

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

S tímto produktem
ostatní kupují také:

Podobné produktyTOPlist
Facebook