IsoBolic 2,3kg + BCAA liquid 1000ml vyprodáno

IsoBolic 2,3kg + BCAA liquid 1000ml vyprodáno

Výrobce: nutrabolics

Přečíst komentáře | Přidat komentář

Nutričně bohatý a vyvážený proteinový koktejl IsoBolic 2,3kg (82% protinů) s vynikající chutí, dodá vašemu tělu to, co potřebujete pro růst vašich svalů. K tomu aminokyseliny BCAA liquid 70 000mg v 1000ml od firmy Protamin. Více informací...

Dostupnost: Vyprodáno

Běžná cena: 1 690 Kč
Cena: 1 300 Kč Chcete lepší cenu? Zaregistrujte se a využijte benefitů pro registrované zákazníky.

Omlouváme se, ale produkt je v současné době vyprodaný a nelze jej objednat.


Nutričně bohatý a vyvážený proteinový koktejl (82% protinů) s vynikající chutí, dodá vašemu tělu to, co potřebujete pro růst vašich svalů. K tomu aminokyseliny BCAA liquid 70 000mg v 1000ml od firmy Protamin na ochranu svalové hmoty před i ihned po tréninku.

IsoBolic

- nejlepší postupné uvolňování proteinů
- trojitá izolátová formule
- přidaná CLA pro spalování tuků
- bohatý na vlákninu a esenciální aminokyseliny
- skvělá chuť
- perfektní rozpustnost
- přidané trávicí enzymy
- odpovídá požadavkům diety s málem tuků a sacharidů

Trojitá izolátová formule

IsoBolic je tvořen třemi nejlepšími zdroji proteinů s různými anabolickými a antikatabolickými vlastnostmi: CFM syrovátkovým izolátem, micelárním kaseinem a vaječným izolátem. V této kombinaci Vás IsoBolic udrží v pozitivní dusíkové rovnováze po dobu až sedmi hodin. V kombinaci s adekvátní dietou Vám Isobolic zajistí rychlejší růst svalstva a spalování tuků než kdy cokoli jiného.

CLA a lněné semeno

IsoBolic neobsahuje jen nejefektivnější proteinový profil, ale obsahuje přidané látky, které nutí organismus používat své vlastní energetické zásoby z podkožního tuku. Jednoduše řečeno-čím víc dobrých tuků dostanete do těla, tím víc špatných tuků ho opustí. A IsoBolic obsahuje dva nejlepší zdroje zdravých tuků- CLA a prášek ze lněného semene. Pomohou Vám nastartovat metabolismus a spálit rychleji více kalorií.   

Nutriční hodnoty ve 2 odměrkách ( 55 g ) : Kalorie 220 , Sacharidy 4 g, Bílkoviny 45 g, tuk 2,5 g

Upozornění

Potravina určená pro zvláštní výživu-vhodné pro sportovce. Ukládejte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a temnu při teplotě 5-25 stupňů C. Po otevření spotřebujte do 120 dnů. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním výrobku. V případě zdravotních problémů se před užíváním poraďte s lékařem. Výrobek je vyroben v závodu se zpracováním mléčných produktů, sóje a vajec, oříšků a pšenice.

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

S tímto produktem
ostatní kupují také:

Podobné produktyTOPlist
Facebook