Hydrolyzed Whey Protein Isolate 81-84% 910g

Hydrolyzed Whey Protein Isolate 81-84% 910g  DoprodánoHydrolyzed Whey Protein Isolate 81-84% 910g  Doprodáno

Výrobce: All The Whey

Přečíst komentáře | Přidat komentář

Nyní nejvyšší kvalita i na našem trhu v podobě Hydrolyzed Whey Protein Isolate 81-84% 910g. Více informací...

Dostupnost: Vyprodáno

Běžná cena: 770 Kč
Cena: 415 Kč Chcete lepší cenu? Zaregistrujte se a využijte benefitů pro registrované zákazníky.

Omlouváme se, ale produkt je v současné době vyprodaný a nelze jej objednat.


Hydrolyzed Whey Protein Isolate je speciální protein, který je štěpený nejvyšším technicky možným stupněm enzymatické hydrolyzace bílkovin, a proto se může chlubit nejvyšším obsahem volných peptidů. Protein

Hydrolyzed Whey Protein Isolate je proteinový doplněk výživy, který je enzymaticky hydrolyzovaný = štěpený – (natrávený) syrovátkový protein.

Hydrolyzovaný protein syrovátky se pokládá v současnosti za vůbec nejkvalitnější zdroj bílkovin. Tento protein používají profesionální kulturisté, ale i běžná populace, dokonce i jedinci s trávícími obtížemi. U Hydrolyzed Whey Protein Isolate je extrémní výhodou možnost strávit enormní množství bílkovin bez zatížení trávicího ústrojí, což při použití běžných proteinových doplňků není zcela možné. Z hlediska využitelnosti a stravitelnosti stojí Hydrolyzovaný protein na vrcholu. S Hydrolyzed Whey Protein Isolate jsou eliminovány i veškeré známé negativní projevy vysokého příjmu bílkovin. Z uvedeného pohledu je tento zdroj bílkovin velice vhodný pro osoby, které chtějí do svého jídelníčku zařadit velmi vysoké množství kvalitních bílkovin, rovněž tak pro všechny, kteří mají potíže s trávením bílkovin obsažených v běžných proteinových suplementech.

Složení Hydrolyzed Whey Protein Isolate: Hydrolyzed Whey Protein Isolate, Xantanová guma, přírodní a identické aroma, sladidlo: sukralóza.

Dávkování Hydrolyzed Whey Protein Isolate: 1-2 odměrky rozmíchat do 150-300ml vody. Užívat 2-3x denně dle denní potřeby bílkovin, nejlépe dopoledne, cca do hodiny po tréninku a na noc.

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

S tímto produktem
ostatní kupují také:

Podobné produktyTOPlist
Facebook