BCAA Pure 240cps Extrifit

BCAA Pure 240cps ExtrifitBCAA Pure 240cps Extrifit

Výrobce: Extrifit

Přečíst komentáře | Přidat komentář

BCAA Pure 2:1:1 Extrifit dosáhne zkrácení doby regenerace a prodloužení doby intenzivního tréninku. Více informací...

Dostupnost: Vyprodáno

Běžná cena: 531 Kč
Cena: 436 Kč Chcete lepší cenu? Zaregistrujte se a využijte benefitů pro registrované zákazníky.

Omlouváme se, ale produkt je v současné době vyprodaný a nelze jej objednat.


Extrifit BCAA Pure obsahují tři klasické esenciální větvené aminokyseliny L-leucin, L-valin a L-izoleucin, které jsou základní pro ochranu a budování svalové hmoty. BCAA pure Extrifit jsou aminokyseliny, které prochází játry beze změny a jsou metabolizovány z krve přímo do svalů. BCAA pro svůj antikatabolický efekt hrají zásadní roli především při užívání cca 30 minut před výkonem. BCAA Extrifit pure mají podíl na zvýšené produkci růstového hormonu a inzulínu, což vede k anabolickému efektu – stavbě svalové hmoty.

Ve výrobku BCAA Pure je zastoupení aminokyselin Leucin, Isoleucin, Valin v poměru 2:1:1. Leucin je pro svaly nejvíce potřebný, proto je zastoupen ve dvojnásobném množství.

Doporučené dávkování BCAA Extrifit pure : 4 kapsle užívat před tréninkem a také po tréninku

Upozornění

Potravina určená pro zvláštní výživu-vhodné pro sportovce. Ukládejte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a temnu při teplotě 5-25 stupňů C. Po otevření spotřebujte do 120 dnů. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním výrobku. V případě zdravotních problémů se před užíváním poraďte s lékařem. Výrobek je vyroben v závodu se zpracováním mléčných produktů, sóje a vajec, oříšků a pšenice.

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

S tímto produktem
ostatní kupují také:

Podobné produktyTOPlist
Facebook