100% Whey Protein SciTec 5kg

100% Whey Protein SciTec 5kg

Výrobce: SCITEC Nutrition

Přečíst komentáře | Přidat komentář

Syrovátkový protein 100% Whey Protein SciTec s čistým obsahem bílkovin 76%. Více informací...

Dostupnost: Vyprodáno

Běžná cena: 2 900 Kč
Cena: 2 289 Kč Chcete lepší cenu? Zaregistrujte se a využijte benefitů pro registrované zákazníky.

Omlouváme se, ale produkt je v současné době vyprodaný a nelze jej objednat.


Špičková kvalita proteinového koncentrátu 100 % WHEY PROTEIN, který je vyroben technologií ultra a mikrofiltrací bílkoviny s enzymatickou úpravou. Výsledkem je kvalitní zdroj bílkovin s čisté syrovátky s nízkým obsahem tuku a laktózy, obsahuje přibližně 10 % neporušené imunoglobulinové proteinové mikrofrakce, která podporuje imunitní systém organismu. 100 % Whey Protein je lehce stravitelný, pro svaly dobře využitelný a má vynikající chuťové vlastnosti!

Syrovátkový protein 100% whey protein SciTec má perfektní obsah aminokyselin a je navíc obohacen L-glutaminem, který je nejhojněji se vyskytující aminokyselinou ve svalech. Tento protein udrží Vaše tělo v pozitivní dusíkové bilanci pro kvalitní svalovou hmotu a zároveň podpoří i imunitu organismu.Doporučené dávkování: 100% WHEY PROTEIN může být kombinován s jídlem (zvýší celkový obsah proteinu ve stravě) nebo konzumován samostatně při speciální dietě, před spaním atd. Tedy v závislosti na hmotnosti těla a energetické potřebě užívejte 1 - 3 dávky (1 odměrka = 25 g) denně, nejlépe po tréninku nebo před spaním.

Složení: ultrafiltrovaný syrovátkový proteinový koncentrát obsahující laktoglobulin, laktoferin, laktalbumin, imunoglobuliny, L-glutamin, aspartam, pro příchuť čoko: kakao, aroma čokolády

Upozornění

Potravina určená pro zvláštní výživu-vhodné pro sportovce. Ukládejte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a temnu při teplotě 5-25 stupňů C. Po otevření spotřebujte do 120 dnů. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním výrobku. V případě zdravotních problémů se před užíváním poraďte s lékařem. Výrobek je vyroben v závodu se zpracováním mléčných produktů, sóje a vajec, oříšků a pšenice.

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

S tímto produktem
ostatní kupují také:

Podobné produktyTOPlist
Facebook