100% Whey Protein Professional Scitec sáčky 60x30g

100% Whey Protein Professional Scitec sáčky 60x30g100% Whey Protein Professional Scitec sáčky 60x30g100% Whey Protein Professional Scitec sáčky 60x30g

Výrobce: SCITEC Nutrition

Přečíst komentáře | Přidat komentář

Syrovátkový bílkovinný 100% Whey Protein Professional je připraven pro „profíky“ a splňuje náročné kritéria pro kvalitu a chuť proteinového přípravku pro podporu růstu svalové hmoty. Více informací...

Dostupnost: Vyprodáno

Běžná cena: 1 550 Kč
Cena: 1 317 Kč Chcete lepší cenu? Zaregistrujte se a využijte benefitů pro registrované zákazníky.

Omlouváme se, ale produkt je v současné době vyprodaný a nelze jej objednat.


Poznámka: dávky 100% Whey Protein Professional jednotlivé sáčky (dávky) jsou již volně bez obalové krabičky.

Špičkový 100% Whey Protein Professional balený prakticky v po jednotlivých dávkách různých příchutí. Pro přípravu 100% Whey Protein Professional byl použitý proces Ultra mikrofiltračním a získaný proteinový koktejl obsahuje 77% kvalitních proteinů s minimem tuků a laktózy 100% Whey Protein Professional je enzymaticky očištěn a připraven pro maximální využití Vašim trávicím ústrojím.

100% Whey Protein Professional se chlubí vysokým podílem esenciálních aminokyselin a taktéž obsah anabolicky působících aminokyselin s vázaným řetězcem. V každé dávce najdete taky 3,5g glutaminu a celkem 4,5g aminokyselin BCAA. Tento proteinový přípravek 100% Whey Protein Professional bude vyhovovat všem, kteří chtějí budovat kvalitní svalovou hmotu a všem, kteří chtějí svou svalovou hmotu zkvalitnit.

Složení 100% Whey Protein Professional:V jedné dávce (30g sáček) je obsaženo:

  • Proteiny 22g
  • Sacharidy 3,8g; cukry: 1,5g
  • Tuky 1,5g(nacené 1g)

 

Dávkování100% Whey Protein Professional:

  • První dávku ráno na lačno, druhou 1 hodinu po tréninku a třetí před spaním před spaním.
  • Denně je možno užít až 4 dávky v závislosti na náročnosti tréninku a tělesné hmotnosti.

Složení 100% WHEY Protein PROFESSIONAL : syrovátkový proteinový koncentrát, syrovátkový proteinový izolát (laktoglobulin, laktoferin, laktalbumin, imunoglobulinové frakce), dextróza, L-glutamin, taurin, L-leucin, trávicí enzymy - bromelain, papain, kakaový prášek, xantanová guma, acesulfam K, sukralóza, přírodní a přírodně identická barviva (čokoláda, kokos, vanilka)

Upozornění

Potravina určená pro zvláštní výživu-vhodné pro sportovce. Ukládejte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a temnu při teplotě 5-25 stupňů C. Po otevření spotřebujte do 120 dnů. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním výrobku. V případě zdravotních problémů se před užíváním poraďte s lékařem. Výrobek je vyroben v závodu se zpracováním mléčných produktů, sóje a vajec, oříšků a pšenice.

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

S tímto produktem
ostatní kupují také:

Podobné produktyTOPlist
Facebook