Mass Impact Heavy Gainer 2,3kg Doprodáno!

Mass Impact Heavy Gainer 2,3kg Doprodáno!Mass Impact Heavy Gainer 2,3kg Doprodáno!Mass Impact Heavy Gainer 2,3kg Doprodáno!

Výrobce: MUSCLE ASYLUM

Přečíst komentáře | Přidat komentář

Muscle Asylum Project představuje další vývojový stupeň sacharidových koncentrátů. Více informací...

Dostupnost: Vyprodáno

Běžná cena: 1 250 Kč
Cena: 623 Kč Chcete lepší cenu? Zaregistrujte se a využijte benefitů pro registrované zákazníky.

Omlouváme se, ale produkt je v současné době vyprodaný a nelze jej objednat.


Mass Impact obsahuje tři ultra-čisté zdroje sacharidů pro zesílení svaly budující inzulinové odezvy. Mega-kalorická mass building formule Vám pomůže rychle nabrat svalovou hmotu. Mass Impact formule je nabitá anabolicky zesílenými kaloriemi, s přesně nadávkovanými macronutrienty s cílem zajistit, že Vaše svaly budou přinuceny růst velmi rychle.

Mass Impact™ je velmi účinný objemový přípravek pro budování čisté svalové hmoty s minimálním přírůstkem podkožního tuku. Bílkovinnou část přípravku tvoří nový druh zdroje bílkovin z mléčné syrovátky. Uhlohydrátovou složku tvoří dextróza a maltodextrin. V každé dávce jsou navíc vitamíny, které zajišťují doplnění potřebných vitaminů pro organismus po tréninku. Mass Impact představuje další vývojový stupeň sacharidových koncentrátů, možno jej užívat i místo stravy, protože tak přijmeme nápoj s naplánovaným množstvím kalorií, jehož účinek je jednoznačnější, než u narychlo zkonzumovaného jídla. Mass Impact představuje dokonale provedený gainer s minimem tuku a cukru, zato s obsahem 15% syrovátkových bílkovin s doplněním aminokyselinového spektra o další bílkovinný zdroj, tentokrát s pomalým uvolňováním – kasein. K dokonalosti je profil dotažen dodáním volných aminokyselin.
Mimo té správné regenerace po fyzickém výkonu vám Mass Impact zajistí správnou odezvu vlastního anabolického hormonu – inzulínu a to nejen díky správnému poměru mono a polysacharidů, ale také díky obsahu speciálního cukru trehalósy. Doslova našlapaný obsah dalších látek zahrnutých do mixtury Mass Impact přináší produkt té nejvyšší kvalitativní úrovně. Již letmý pohled vám prozradí příměs zdravými, esenciálními tuky včetně MCT, dále pak aminokyselinami a navíc rostlinnými výtažky, které podpoří anabolické procesy v organismu probíhající po náročném fyzickém tréninku při dodržení správné výživy.

Dávkování Mass Impact: 1 odměrka obsahuje 53g výrobku. Dávkujte dle potřeby v závislosti na tělesné váze a podaném fyzickém výkonu. Všeobecně platí doporučení 1,5g výrobku na 1kg tělesné hmotnosti hned po tréninku. Celkově lze užívat cca 2-3x denně.

Nutriční hodnoty ve 100g Mass Impact:
Kalorie 384     
Tuk celkem      1,8g
Cholesterol      24,5mg
Sacharidy celkem         76,6g
- vláknina         1,1g
- cukry             1,1g    
Bílkoviny          15g
Vitamin A        13IU
Vápník             75mg
Železo  0,22mg
Sodík   1,77mg
Mass Impact™ mixtura (použito technologie: Wave Pulse Technology™)     5,2mg
GrowFast™ (Hyper-Active Musclebuilding Complex)
Creatine Monohydrate, slunečnicový olej, Medium Chain Triglycerides (MCT tuk), prášek z lněných semínek obsahující 48% lněného oleje, Taurin, L-Alanin, Borage Oil Powder (As Borago Officinalis), D-Pinitol
GlucoDrive™ (Insulin Optimizing Matrix)
Dextróza monohydrát, Trehalose Dihydrat,
AnaBlast™ (Vaso-Active Growth Factor Complex)
L-Lysine HCl, L-Leucin, L-Isoleucin, L-Valine, Spinacia Oleracea Extract  (standardizován na 10% 2beta, 3beta, 14alpha, 20beta, 22, 25-Hexahydroxy-7-Cholesten-6-One), extrakt Eucommia Ulmoides Extract (Standardized For 25% Chlorogenic Acids), L-Leucin Pyroglutamate,
MyoSize™ (Potent Anabolic/Anti-Catabolic Agent)
Glycine, L-Glutamin, extrakt Hippophae Rhamnoides Extract, Beta-Alanine, L-Carnosin, L-Histidin, L-Arginin, L-Arginin Ketoisocaproic Acid, L-Phenylalanine, L-Threonine

Ostatní ingredience:
Maltodextrin, Protein Blend (Featuring Rapid Wave Pulse Technology™) Whey Protein Concentrate, [Providing Di, Tri-, Oligo-, And Polypeptides], Whey Peptides), Cocoa Powder, přírodně identické aroma, carboxymethylcelulóza, guarová guma, Aspartam, sůl, sójový lecitin, acesulfam draselný, kaseinát vápenatý, Mono-Diglycerid, fosfát didraselný, Sodium Silicoaluminate

Upozornění

Potravina určená pro zvláštní výživu-vhodné pro sportovce. Ukládejte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a temnu při teplotě 5-25 stupňů C. Po otevření spotřebujte do 120 dnů. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním výrobku. V případě zdravotních problémů se před užíváním poraďte s lékařem. Výrobek je vyroben v závodu se zpracováním mléčných produktů, sóje a vajec, oříšků a pšenice.

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

S tímto produktem
ostatní kupují také:

Podobné produktyTOPlist
Facebook