100 % Creatine monohydrate 500g

100 % Creatine monohydrate 500g

Výrobce: Aminostar

Přečíst komentáře | Přidat komentář

100 % Creatine monohydrate 500g Více informací...

Dostupnost: Skladem

Běžná cena: 550 Kč
Cena: 429 Kč

 Ks

Čistý výrobek 100 % Creatine monohydrate umožňuje získat větší objem svalstva a sílu podstatně rychleji. Kreatin podporuje uvolňování energie v buňkách z ATP (adenozintrifosfátu). ATP umožňuje svalům působit rychle a výbušně. Ve svalech se nachází jen takové množství ATP, které vystačí na 8 - 10 sekund svalové práce. Hladina ATP musí být co nejrychleji obnovená užitím kreatinu, tím se uvolní více energie ve svalech a potlačí se tvorba kyseliny mléčné, což sníží riziko svalových křečí, podpoří vytrvalost a růst svalů.   

Složení 100 % Creatine monohydrate: Kreatin Monohydrát

 

 

Průměrné nutriční informace ve 100 g výrobku Creatine monohydrate:
Energetická hodnota 1510 kJ
Bílkoviny - proteiny 88.7 g
Sacharidy - uhlohydráty 0.1 g
Tuky 0.1 g

 

 

Obsah ostatních účinných látek ve 100 g výrobku:
Kreatin monohydrát 100000 mg


Dávkování 100 % Creatine monohydrate:
Základní dávka je 5 g (1 vrchovatě naplněná čajová lžička). Podává se 30-60 minut před výkonem. Rekreační sportovci 5 g denně, výkonnější sportovci 2 až 3x 5 g denně v závislosti na délce výkonu a dané situaci. Dávku rozmíchejte ve 2 dcl ovocné šťávy.

 

Upozornění

Potravina určená pro zvláštní výživu-vhodné pro sportovce. Ukládejte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a temnu při teplotě 5-25 stupňů C. Po otevření spotřebujte do 120 dnů. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním výrobku. V případě zdravotních problémů se před užíváním poraďte s lékařem. Výrobek je vyroben v závodu se zpracováním mléčných produktů, sóje a vajec, oříšků a pšenice.

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

S tímto produktem
ostatní kupují také:

Podobné produktyTOPlist
Facebook