XTRACT ADVANTAGE 80cps Výprodej EXP 2/2013

Výrobce: AXIS LABS

Přečíst komentáře | Přidat komentář

Diuretická formula pro maximální svalovou definici XTRACT ADVANTAGE efektivně a bezpečně odplaví přebytečnou podkožní vodu. Více informací...

Dostupnost: Vyprodáno

Běžná cena: 790 Kč
Cena: 290 Kč

Omlouváme se, ale produkt je v současné době vyprodaný a nelze jej objednat.


EXP. 2.13

XTRACT ADVANTAGE - Nové přesné složení s diuretickým agent od Axis Labs potenciálně ukazuje výsledky za pouhých 12 hodin a pomáhá docílit vyrýsovaný vzhled na pódium či focení již za 72h! * Ať už jste sportovec kulturista nebo v přípravě na amatérskou soutěž či focení, nebo budete muset shodit přebytečnou podkožní vodu o víkendu, podívej se právě na přípravek Axis Labs XTRACT .

XTRACT ADVANTAGE High-definition Diuretic

• ztráta vody *
• Soutěžní Síla *
• Vyrýsovaný vzhled *
• Pro muže i ženy

Představujeme XTRACT High-Definition - výrobek pro bezpečné a rychlé odstranění vody z podkoží s exkluzivní formulí Infúzní HyperDry.

Dokonale doladění formy je vyhledávaný stav estetické fitness a kulturistice. S Xtract docílíte štíhlé a plné svaly, které se vlní těsně pod kůži se žilními větvemi. Ti, kteří o dosažení tohoto vrcholu stojí, jednoznačně preferují XTRACT ADVANTAGE .

Ačkoli přísné dietní režimy mohou snížit tuk v těle na minimum, ale když postava vyžaduje maximální definice, použijte Xtract. Ze zoufalství se sportovci, kulturisty a fitness nadšenci často obracejí k tvrdým diuretikám. Nicméně, tyto kruté diuretika mají sklon zbavit tělo i základních elektrolytů, které mohou vést k bolestivým svalovým křečím, poruchy nervových přenosů nebo i horším následkům.

Pochopením tohoto dilema byl Axis Labs inspirován vyvinout bezpečný, ale velmi účinný produkt XTRACT. XTRACT dosahuje podkožní vyplavení tekutin a elektrolytů řízeno prostřednictvím infuze HyperDry a elektrolytů Infuzní technologií.

Infúzní HyperDry pracuje pro účinné snížení nadbytečné tekutiny s bylinnými extrakty a jejich aktivních sloučenin: Kořen pampelišky, přeslička, a Arctostaphylos Uva Ursi, které spolupracují na snížení nadměrné vody bez poškozování rovnováhy mezi elektrolyty sodíku a draslíku. Další vlnu úbytku vody podpoří bylinná směs výtažků, jako je Jalovcová, Buchu Leaf a kopřiva dvoudomá, které jsou přidány také.

Infuzní Elektrolyt systém nabízí efektivní kombinaci klíčových elektrolytů, aby pomohl zajistit, že HyperDry Infusion vyváženě sníží hladinu minerálů vápníku, draslíku a hořčíku, které podporují přirozenou rovnováhu tekutin, nervově-svalové přenosy.

Pokud chcete absolutně odhalit své dokonale vyrýsované svaly, pak jednoznačně sáhněte po XTRACT.

Dávkování Xtract: 4 kapsle 2x denně, nejvhodněji ráno a odpoledne.

Upozornění

Potravina určená pro zvláštní výživu-vhodné pro sportovce. Ukládejte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a temnu při teplotě 5-25 stupňů C. Po otevření spotřebujte do 120 dnů. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním výrobku. V případě zdravotních problémů se před užíváním poraďte s lékařem. Výrobek je vyroben v závodu se zpracováním mléčných produktů, sóje a vajec, oříšků a pšenice.

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

S tímto produktem
ostatní kupují také:

Podobné produktyTOPlist
Facebook