THERMO FAT BURNER MAX 120 TAB

Výrobce: Trec Nutrition

Přečíst komentáře | Přidat komentář

Vícesložkový doplněk pro každou dietu se stimulačním efektem Thermo Fat Burner Max. Více informací...

Dostupnost: Vyprodáno

Běžná cena: 459 Kč
Cena: 405 Kč Chcete lepší cenu? Zaregistrujte se a využijte benefitů pro registrované zákazníky.

Omlouváme se, ale produkt je v současné době vyprodaný a nelze jej objednat.


Termogenní přípravek Thermo Fat Burner Max s vysokým obsahem kofeinu. Doplněk Diety Thermo Fat Burner Max je speciální kombinace látek urychlujících redukci tukové tkáně a pomáhající kontrolovat tělesnou váhu. Přípravek je založen na rostlinných extraktech z guarany, Garcinie Cambogia a zeleného čaje, které již dlouhou dobu slouží jako látky podporující chudnutí a posilující organismus při fyzickém a psychickém zatížení. Aplikovaní přípravku Thermo Fat Burner Max může způsobit: zvýšení termogeneze – zvýšení tělesné teploty pomáhá při spalování tukové tkáně a zvyšuje látkovou výměnu v době klidu; snižuje chuť k jídlu a sladkostem – ohraničuje požívání dalších kalorií; zvyšuje přeměnu tuků v energii v době fyzického vytížení. Doplněk Thermo Fat Burner Max byl dodatečně obohacen složkami posilujícími lipotropní činnost přípravku – l-karnitinem, chrómem a jódem. Thermo Fat Burner je doporučován jak fyzicky aktivním osobám, tak i osobám vedoucím poklidný způsob života.

Dávkování Thermo Fat Burner Max: Jednorázovou dávku přípravku - 2 tablety zapít 300 ml vody. Podle potřeby užívat 1-2 porce denně, nejlépe 30 min. před jídlem nebo tréninkem. Pozor! Výrobek má silně povzbuzující účinek, nepoužívejte před spaním!

Upozornění

Potravina určená pro zvláštní výživu-vhodné pro sportovce. Ukládejte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a temnu při teplotě 5-25 stupňů C. Po otevření spotřebujte do 120 dnů. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním výrobku. V případě zdravotních problémů se před užíváním poraďte s lékařem. Výrobek je vyroben v závodu se zpracováním mléčných produktů, sóje a vajec, oříšků a pšenice.

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

S tímto produktem
ostatní kupují také:

Podobné produktyTOPlist
Facebook