Syne Thermogenic Fat Burner 60tbl

Výrobce: Extrifit

Přečíst komentáře | Přidat komentář

Termogenní – telesní teplotu ovlivňující spalovač tuků Syne Thermogenic Fat Burner s vysokým obsahem Synefrinu. Více informací...

Dostupnost: Vyprodáno

Běžná cena: 199 Kč
Cena: 189 Kč Chcete lepší cenu? Zaregistrujte se a využijte benefitů pro registrované zákazníky.

Omlouváme se, ale produkt je v současné době vyprodaný a nelze jej objednat.


Syne Thermogenic Fat Burner obsahuje nejvyšší povolenou dávku 10 mg účinné látky synefrinu – extraktu z Citrus aurantium. Synefrin je vysoce funkční a efektivní látkou při redukci hmotnosti. Stimuluje termogenezi – tvorbu tepla v organismu a tím zvyšuje energetický výdej i bez fyzické zátěže.

 

Doporučené dávkování Syne Thermogenic Fat Burner :

doporučená dávka je 1 - 3 tablety denně, nejlépe 30 - 60 minut před fyzickým výkonem, vhodná je kombinace s výrobky Coffy Stimulant Extrifit (kofein), neužívejte před spánkem.

 

Složení Syne Thermogenic Fat Burner:

Citrus aurantium extrakt (95 % synefrinu); plnidla: maltodextrin, celulóza; protispékavé látky: stearan hořečnatý, fosforečnan vápenatý.

 

Nutriční hodnoty:

..........................................................1 tableta (1 dávka)

Citrus Aurantium extrakt (95% synefrin).............10,5 mg

Synefrin 100%...............................................10 mg

Upozornění

Potravina určená pro zvláštní výživu-vhodné pro sportovce. Ukládejte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a temnu při teplotě 5-25 stupňů C. Po otevření spotřebujte do 120 dnů. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním výrobku. V případě zdravotních problémů se před užíváním poraďte s lékařem. Výrobek je vyroben v závodu se zpracováním mléčných produktů, sóje a vajec, oříšků a pšenice.

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

S tímto produktem
ostatní kupují také:

Podobné produktyTOPlist
Facebook