Running Nutripack

Výrobce: Nutrend

Přečíst komentáře | Přidat komentář

Vánoční dárkový balíček: Dopřejte si ve své přípravě i kvalitní výživu. Vyzkoušejte nový RUNNING NUTRIPACK, který vám dodá všechny potřebné živiny a poradí, jak jednotlivé produkty vhodně zkombinovat. A to vše za výhodnou cenu. Více informací...

Dostupnost: Vyprodáno

Běžná cena: 890 Kč
Cena: 833 Kč Chcete lepší cenu? Zaregistrujte se a využijte benefitů pro registrované zákazníky.

Omlouváme se, ale produkt je v současné době vyprodaný a nelze jej objednat.


Vánoční dárkový balíček Running Nutripack pro začínající i pokročilé vytrvalostní sportovce s vhodně zkombinovanými doplňky pro podporu výkonu a následnou regeneraci: iontový nápoj ISODRINX, energetické tyčinky gely, tablety: POWER BIKE BAR, ENDUROSNACK, Carbonex, regenerační nápoj: REGENER a směs minerálů Anticramp. ZDARMA cyklistický bidon a šátek.


Running NUTRIPACK obsahuje:
•    iontový nápoj ISODRINX, 525 g, příchuť bitter lemon - energetické tyčinky POWER BIKE BAR, 1x vanilka, 1x karamel, 1x passionfruit, 1x mix berry
•    energetické gely ENDUROSNACK, 2x pomeranč, 1x meruňka, 2x zelené jablko, 1x red-fresh
•    regenerační nápoj REGENER, 450 g, příchuť red fresh
•    směs minerálů pro předcházení svalových křečí, ANTICRAMP, 20 caps
•    energetické tablety CARBONEX
•    ZDARMA bidon, 750 ml
•    ZDARMA šátek BUFF

Informace výrobce Running NUTRIPACK:


IsodrinX je instantní koncentrát pro přípravu isotonického, při vyšším naředění hypotonického nápoje s výraznými protikřečovými účinky a s osvěžující chutí.

Power Bike Bar je energetická tyčinka "lepivka" vhodná především pro doplnění energie v průběhu vytrvalostního výkonu. Power Bike Bar je obohacená o esenciální aminokyseliny BCAA (v poměru 2:1:1), vitamíny a minerály. Power Bike Bar je nutričně vyvážená tyčinka pro vytrvalostní sporty, jako jsou cyklistika, horská kola, běhy na dlouhé tratě, několikahodinové aktivity typu ironman nebo běžecké lyžování a jiné sporty.
V příchutích: 1x vanilka, 1x karamel, 1x passionfruit, 1x mix berry


Endurosnack je specializovaný energetický gel s postupným uvolňováním energie. Hlavní energetický podíl Endurosnacku tvoří speciální druh sacharidu (palatinóza), který vyniká postupnou vstřebatelností a vysokým energetickým potenciálem, aniž by zvyšoval osmolalitu nápoje. Praktické balení energie na cesty umožňuje opakované uzavření tuby.
V příchutích: 2x pomeranč, 1x meruňka, 2x zelené jablko, 1x red fresh

Regener je špičkový sportovní nápoj, určený výlučně pro maximálně rychlou regeneraci organismu po náročném sportovním výkonu, pro urychlení detoxikace a přechodu organismu do anabolické fáze – zvýšení možnosti intenzifikace tréninkových cyklů. S přídavkem funkčních látek – BCAA, L-glutaminu, L-argininu, L-karnitinu, chromu, extraktu z Ginkgo biloba a vitamínů.

Anticramp jsou výborné protikřečové tablety se směsí minerálů a vitamínů s látkami působícími proti účinkům kyseliny mléčné a extraktem z vrbové kůry pro efektivnější odvod odpadního tepla. Snížené riziko křečí, udržení výkonnosti na maximální možné úrovni a omezení možného rizika přehřátí při fyzické aktivitě.

CarboneX je maximálně efektivní a rychlý zdroj energie a energizér v praktické formě tablet s příjemnou chutí. CarboneX obsahuje optimální poměr jednoduchých a složených cukrů s přídavkem funkčních účinných látek (kofein, taurin, l-tyrosin, kreatin, BCAA, vitamín C a hořčík). Je skvělý pro okamžité dodání rychle využitelné energie, stimulaci a energizaci, zvýšení a udržení koncentrace, kvalitní fyzický výkon a maximální výkonnost.

Upozornění

Potravina určená pro zvláštní výživu-vhodné pro sportovce. Ukládejte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a temnu při teplotě 5-25 stupňů C. Po otevření spotřebujte do 120 dnů. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním výrobku. V případě zdravotních problémů se před užíváním poraďte s lékařem. Výrobek je vyroben v závodu se zpracováním mléčných produktů, sóje a vajec, oříšků a pšenice.

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

S tímto produktem
ostatní kupují také:

Podobné produktyTOPlist
Facebook