Redita Soup – instantní redukční polévka 500g

Výrobce: PROM-IN

Přečíst komentáře | Přidat komentář

Rychlé a snadně připravené jídlo Redita Soup – instantní redukční polévka. Více informací...

Dostupnost: Vyprodáno

Běžná cena: 360 Kč
Cena: 289 Kč Chcete lepší cenu? Zaregistrujte se a využijte benefitů pro registrované zákazníky.

Omlouváme se, ale produkt je v současné době vyprodaný a nelze jej objednat.


Redita Soup – instantní redukční polévka je potravina pro zvláštní výživu, pro nízkoenergetickou výživu určená ke snižování tělesné hmotnosti, pro přípravu polévky, jako náhrada jednoho nebo více hlavních jídel. Určena osobám starším 18 let.
Složení Redity diet soup:
Druh- Zeleninová polévka: sušené syrovátkové bílkoviny WPC, sušené mléko odtučněné, pšeničná upravená mouka, řepná vláknina Sinecal, rostlinný, částečně ztužený tuk, sójové vločky, sůl jedlá, želírující látka chlorid draselný, sušená zelenina (celer) a bylinky, oxid hořečnatý, směs koření, fumarát železnatý, vitaminy A, E, C, Ca-pantotenát, B1, B2, B6, B12, niacin (PP), kyselina listová, biotin.
Obsahuje alergeny: lepek, laktózu a celer.
Druh - Hrachová polévka: hrachová mouka, rýže, sušená kořenová zelenina (celer), česnek, majoránka, jedlá sůl, pepř, polévkové koření Klasik, petrželová nať a vitaminy A, E, C, Ca-pantotenát, B1, B2, B6, B12, niacin (PP), kyselina listová, biotin.
Obsahuje alergeny: celer.

Polévka Redita je vhodná k doplnění vyváženého jídelníčku, především vysoce stravitelnými bílkovinami, vitaminy a minerálními látkami při nízkém energetickém příjmu.
Dodržujte pitný režim, minimálně 1,5 l – 2,5 l vody denně.
Polévka Redita je vhodná jako součást nízkoenergetické výživy, kdy nezbytnou součástí jsou běžné potraviny. Nezapomínejte na zdravý pohyb! Chůze, jízda na kole či rotopedu nebo plavání pomůže při aktivním snižování hmotnosti.
Upozornění: Redita diet soup není vhodná pro diabetiky léčené inzulínem, pro děti, těhotné a kojící ženy a osoby s BMI nižším než 20. Reditu nedoporučujeme u osob se závažným onemocněním srdce (bezprostředně po infarktu, u poruch srdečního rytmu), u vředové choroby žaludku a dvanáctníku. Při rychlém poklesu váhy konzultujte s lékařem.

Návod na přípravu Redita Soup – instantní redukční polévka:
Hrachová polévka: 34 g výrobku (1,5 odměrky) rozmíchat do 350 ml vařící vody a ponechat 3 minuty.
Zeleninová polévka: 34 g výrobku (1,5 odměrky) rozmíchat do 250 ml teplé vody a krátce povařit.

Upozornění

Doplněk stravy. Není určeno jako náhrada pestré stravy! Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Ukládejte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a temnu při teplotě 5-30 stupňů C. Po otevření spotřebujte do 120 dnů. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním výrobku. V případě zdravotních problémů se před užíváním poraďte s lékařem. Výrobek je vyroben v závodu se zpracováním mléčných produktů, sóje a vajec, oříšků a pšenice, ryb a korýšů.

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

S tímto produktem
ostatní kupují také:

Podobné produktyTOPlist
Facebook