Pure Protein 100% Whey 907g

Výrobce: Worldwide Sport Nutri., Inc

Přečíst komentáře | Přidat komentář

Doplňte příjem kvalitních bílkovin po vašem tréninku a podpořte nárust svalové hmoty s Pure Whey proteinem. Zdravá a kvalitní výživa pro vaše tělo - buduje čistou svalovou hmotu, dodá energii, vitalitu a sílu Více informací...

Dostupnost: Vyprodáno

Běžná cena: 790 Kč
Cena: 450 Kč Chcete lepší cenu? Zaregistrujte se a využijte benefitů pro registrované zákazníky.

Omlouváme se, ale produkt je v současné době vyprodaný a nelze jej objednat.


Pure whey protein (74%) společnosti Worldwide Sport Nutritional Supplements, Inc obsahuje filtrovaný (cross-flow ) syrovátkový protein a ultrafiltrovaný Whey protein koncentrát. Je snadno rozpustný a chuťově vynikající. Obsahuje v jedné dávce více než 5g BCAA (isoleucin 1,45 g,leucin 2,53 g, valin 1,36 g.

Pure Protein® je prémiová řada proteinu prvotřídní kvality a hříšně svůdné chuti, které poskytnou pro váš nutriční plán bílkoviny potřebné pro budování sportovní postavy a zdravého a silného těla. Cílem značky Pure Protein® je nabízet kvalitní proteinové produkty, které zároveň skvěle chutnají a plně tím uspokojí vaše pokušení dát si něco opravdu dobrého.

Bílkovinový zdroj Pure whey protein je obohacen o Beta laktoglobulin, alfa-lactabumin a Glycomacropeptidy, Lactoferrin a další biologicky aktivní složeky. Obsahuje minimální množství laktózy a tuku, a je pro tělo lehce stravitelný. Doplňte příjem kvalitních bílkovin po vašem tréninku a podpořte nárust svalové hmoty s Pure Whey proteinem.

Upozornění

Potravina určená pro zvláštní výživu-vhodné pro sportovce. Ukládejte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a temnu při teplotě 5-25 stupňů C. Po otevření spotřebujte do 120 dnů. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním výrobku. V případě zdravotních problémů se před užíváním poraďte s lékařem. Výrobek je vyroben v závodu se zpracováním mléčných produktů, sóje a vajec, oříšků a pšenice.

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

S tímto produktem
ostatní kupují také:

Podobné produktyTOPlist
Facebook