Nitric oxide expander 120kps

Výrobce: Aminostar

Přečíst komentáře | Přidat komentář

Arginin-Ketoglutarát je aktiní látka pro maximální objem v přípravku Nitric oxide expander Více informací...

Dostupnost: Vyprodáno

Běžná cena: 474 Kč
Cena: 390 Kč

Omlouváme se, ale produkt je v současné době vyprodaný a nelze jej objednat.


Aminostar Nitric Oxide Expander 120 tabletr obsahuje aktivní látky:

Arginin-Ketoglutarát je aminokyselina L-Arginin, který je vázán na Ketoglutarát. Rozsáhlý výzkum spojený s touto látkou (oceněný Nobelovou Cenou!) prokázal jedinečné podpůrné schopnosti Argininu produkovat Oxid Dusnatý.

Tri-creatine malát je velice známý a svými účinky prokázaný kreatin, který je vázaný na kyselinu jablečnou. Zvyšuje nárůst svalové hmoty, síly, vytrvalost a je zvláště vhodný pro sprintery.

Gymnostemna Pentaphyllum je jedinečná bylina známá jako „nesmrtelná bylina“. Obsahuje „Gypenosidní“ alkaloidy, které jsou klíčem ke zvýšení hladiny oxidu dusnatého. Tato látka také snižuje hladinu cholesterolu.

L-Citrulin je neesenciální aminokyselina potřebná k proteinovým syntézám. Tato látka zvyšuje energii a stimuluje imunitní systém.

Betain je dusíkatá organická látka, kterou nalezneme v cukrové řepě. Tato látka zabraňuje dehydrataci a osmotické neaktivitě buněk a tkání a umožňuje úsporu energie potřebné pro rovnováhu vody a Iontů.


Hlavní rysy produktu Nitric oxide expander:
-zkrácení doby regenerace
-zvýšení hustoty svalových vláken
-zlepšuje prokrvení svalstva
-zvyšuje nárůst svalové síly

Složení Nitric oxide expander: Tri-kreatin malát, Arginin Alpha-Ketoglutarát (A-AKG), Gynostemma pentaphyllum extrakt, L-Citrulin malát, betain, želatinová kapsle (želatina, voda, barviva: oxid titaničitý, azorubin, košenilová červeň, žluť SY, tartrazin), látky protispékavé: magnesium stearát a oxid hořečnatý.

Dávkování Nitric oxide expander: 2-4 kapsle dvakrát denně na lačno, půl hodiny před jídlem.

Upozornění

Potravina určená pro zvláštní výživu-vhodné pro sportovce. Ukládejte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a temnu při teplotě 5-25 stupňů C. Po otevření spotřebujte do 120 dnů. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním výrobku. V případě zdravotních problémů se před užíváním poraďte s lékařem. Výrobek je vyroben v závodu se zpracováním mléčných produktů, sóje a vajec, oříšků a pšenice.

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

S tímto produktem
ostatní kupují také:

Podobné produktyTOPlist
Facebook