NE 2, 180 kps.

Výrobce: AXIS LABS

Přečíst komentáře | Přidat komentář

Nitric Ester NE2 je nová technologie vývoje NO výrobků. Více informací...

Dostupnost: Vyprodáno

Běžná cena: 1 390 Kč
Cena: 490 Kč

Omlouváme se, ale produkt je v současné době vyprodaný a nelze jej objednat.


TAKE NITRIC OXIDE TO THE NEXT LEVEL WITH NITRIC-ESTER TECHNOLOGY! = Technologie nitric-ester posouvá NO výrobky na vyšší úroveň.

Konečně je to tady! NE2 je považován za jeden z nejsilnějších a nejstabilnějších NO výrobků na současném trhu.
NE2 (Arginine Ethyl Ester) obsahuje molekulu argininu, která umožňuje daleko jednodušší vstřebání a je mnohem odolnější chemickému rozpadu v těle. Jedná se o derivát argininu, účinky podporující výkonnost budou tudíž podobné jak u jiných argininových doplňků, avšak několikrát silnější.
Kvůli špatné vstřebatelnosti mají běžné argininové doplňky omezenou účinnost. Běžný L-arginin se ve střevech znehodnocuje a rozpadá, pouze nepatrný zlomek zkonzumované dávky zůstane aktivní.
Formule s postupným uvolňováním a s molekulou AKG jsou sice účinnější, pouze s NE2 však nyní můžete plně využít všech účinků argininové supplementace!
Důvodem proč je NE2 vyhledávaný pro svou vysokou účinnost, kterou převyšuje jiné NO výrobky je, že k molekule argininu je přidán etyl ester. Ten způsobí její nižší polaritu a je tím pádem snadněji vstřebána trávicím traktem. Její design umožňuje, že NE2 prostoupí střevem v takřka neporušeném stavu. Etyl ester rovněž chrání molekulu argininu před rychlým rozpadem, výrobek je tudíž více účinný při nižších dávkách než jiné bežné argininové supplementy na trhu.
Již po týdnu užívání sami pocítíte jeho dokonalost. Pokud si přejete maximální napumpování a ohromující nárůst svalů, pak NE2 je tou správnou volbou.
Složení v 1 dávce: Arginine Ethyl Ester Di-HCl 2250mg
Dávka doporučená výrobcem: 3 kapsle
Počet dávek v balení: 60
Balení: 180 caps.

Upozornění

Potravina určená pro zvláštní výživu-vhodné pro sportovce. Ukládejte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a temnu při teplotě 5-25 stupňů C. Po otevření spotřebujte do 120 dnů. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním výrobku. V případě zdravotních problémů se před užíváním poraďte s lékařem. Výrobek je vyroben v závodu se zpracováním mléčných produktů, sóje a vajec, oříšků a pšenice.

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

S tímto produktem
ostatní kupují také:

Podobné produktyTOPlist
Facebook