Napalm Xtreme 240tbl

Výrobce: Fitness Authority

Přečíst komentáře | Přidat komentář

Extrémní příprava na trénink o vysokém zatížení jedině s NO Napalm Xtreme!!! Více informací...

Dostupnost: Vyprodáno

Běžná cena: 990 Kč
Cena: 775 Kč Chcete lepší cenu? Zaregistrujte se a využijte benefitů pro registrované zákazníky.

Omlouváme se, ale produkt je v současné době vyprodaný a nelze jej objednat.


Před tréninkový aktivátor Napalm Xtreme je odborně sestaven pro dodání energie, motivace a živin pro maximalizaci výkonu! Nyní Napalm i v tabletové formě!
Napalm je předtréninkový přípravek, který Vás motivuje jít do posilovny a poprat se se závažím. Obsažené aktivátory oxidu dusnatého, směs moderních kreatinů a stimulanty,co Vám dodají energii, rozšíří cévy, prokrví svalstvo, akcelerují růst čisté svalové hmoty. Na rozdíl od jiných produktů tohoto typu obsahuje Napalm směs vitamínů, antioxidantů, a to z důvodu výrazného oxidačního vlivu NO (nitric oxide, oxid dusnatý) na buňky ve Vašem organismu. Nyní tak můžete mít dlouhotrvající svalovou pumpu, intenzivní trénink, po kterém tak toužíte, a zároveň chránit organismus před volnými radikály, což jsou metabolity doprovázející zvýšenou hladinu NO, potažmo každý fyzický výkon.
Xtreme Napalm obsahuje odborně vybrané komponenty Vám pomohou zvýšit intenzitu tréninku, což přináší vyšší zátěž, delší zatížení a v důsledku i masivnější svalový rozvoj. Svalstvo bude nahuštěno krví, která přináší tak potřebné živiny a mikronutrienty, tedy budující materiál. V Napalm® nenajdete cukry, takže máte pod kontrolou energetický příjem.
Xtreme Napalm firmy Fitness Authority představuje komplexní suplement, který navždy změní pojetí Vašich tréninků.
Ultimate NO Complex obsahující osvědčený prostředek arginin AKG pro maximalizaci NO (nitric oxide, oxid dusnatý) v krevní plazmě. NO je volná forma plynu vytvářená v organismu a slouží pro komunikaci mezi buňkami. Známým faktem je jeho vazodilatační působení – zvyšuje průtok v krevním řečišti. Zajišťuje Vám tak během tréninku dokonalé napumpování svalstva. Tak se dostává k namáhaným svalovým buňkám více živin a posouvá tak možnosti jejich růstu. Zvýšený přísun energetických živin dovoluje větší a delší zatížení svalstva.


Xtreme Volumizing Complex: Během doby, kdy Ultimate NO Complex pracuje na maximální produkci NO, Xtreme Volumizing Complex pomáha zvětšovat objem svalových buněk. Jedná se o směs kreatin glukonát, kreatin orotát, kreatin AKG. Objem svalových buněk je zvětšován mimo jiné retencí vody uvnitř buněk. Nepleťte si jej s retencí vody vně buněk, například vodou zadržovanou v podkoží. To je podstatný rozdíl, voda zadržovaná uvnitř svalových buněk upravuje tempo syntézy nových bílkovin – růst svalstva. Navíc, svalstvo tak vypadá plněji, což potřebujete.
Xtreme Power & Focus Complex: Tato mixtura látek se skládá z energizujících prostředků. Tyto látky mají vliv na funkce mozku. Ulehčí Vám dosažení potřebné koncentrace a mentální připravenosti, a tak dosáhnout precizně provedeného tréninku. V složení to je jednak směs S-methylxantin komplex a Yerba mate. V případě Yerba mate se jedná o výtažek z lístku Cesmíny paraguayské. Tato jihoamerická rostlina má po staletí známé stimulující účinky. Celkově mixtura zapojí do dokonalé spolupráce tělo - mysl, což posune Vaše tréninky do zcela nového rozměru.
Antioxidant Complex: Na rozdíl od jiných výrobků na trhu, obsahujících NO, náš výrobek zahrnuje směs mimořádně důležitých antioxidantů. Oxid dusnatý je látka, která je velmi důležitá pro lidské tělo. Avšak vedlejší účinek suplementace je zvýšení produkce volných radikálů. Volné radikály jsou molekuly, které poškozují buňky. Nicméně, existuje způsob, jak proti nim bojovat a bezpečně využívat možností, které nám skýtá oxid dusnatý.
Komplexní antioxidační součástí Xtreme ® Napalm je směs speciálně vybraných silných antioxidantů, jako je extrakt ze zeleného čaje, R-ALA, NAC a výtažek z hroznových semínek. Tato důmyslná směs byla vytvořena speciálně za účelem boje proti škodlivým účinkům volných radikálů, jejichž výskyt doprovází produkci NO. Stručně: Antioxidant Complex umožňuje využívat značný nárůst oxidu dusnatého v těle bez rizika pro zdraví.
Electrolyte & Delivery Complex: Tato účinná směs pomáhá transportovat složky obsažené v Xtreme Napalm® přímo do svalů. Nejen, že je vtahuje do buněk, ale také zdokonaluje jejich využití. Tento inovativní systém posiluje organismus během těžkých tréninkových sérií, zpomaluje působení kyseliny mléčné, doplňuje vylučované elektrolyty, zvyšuje vytrvalost, dodává živiny potřebné pro růst svalstva.

Doporučené dávkování Xtreme Napalm: Užívejte jednu plnou dávku (6 tobolek) 30-45 minut plánovaným cvičením a nepřekračujte tuto denní dávku. Pijte až 10 sklenic vody denně.

Upozornění

Potravina určená pro zvláštní výživu-vhodné pro sportovce. Ukládejte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a temnu při teplotě 5-25 stupňů C. Po otevření spotřebujte do 120 dnů. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním výrobku. V případě zdravotních problémů se před užíváním poraďte s lékařem. Výrobek je vyroben v závodu se zpracováním mléčných produktů, sóje a vajec, oříšků a pšenice.

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

S tímto produktem
ostatní kupují také:

Podobné produktyTOPlist
Facebook