Lipotropic Fat Burner 90 tbl.

Výrobce: BioTech

Přečíst komentáře | Přidat komentář

Podpora přirozeného odbourávání podkožního tuku pomocí LIPOTROPIC FAT BURNER. Více informací...

Dostupnost: Vyprodáno

Běžná cena: 390 Kč
Cena: 309 Kč Chcete lepší cenu? Zaregistrujte se a využijte benefitů pro registrované zákazníky.

Omlouváme se, ale produkt je v současné době vyprodaný a nelze jej objednat.


LIPOTROPIC FAT BURNER 90 tbl = Přirozený způsob snížení tělesné hmotnosti

LIPOTROPIC FAT BURNER Ideální spalovač tuku pro ty, kteří mají větší nadbytek váhy a chtějí zhubnout. Po jeho užití se ihned začnou odbourávat tuky a využijí se ve formě energie.
Tato vědecky vyvinutá formule LIPOTROPIC FAT BURNER obsahuje tři podstatné výživné látky: cholin, inositol  a chróm. Dále obsahuje karnitin, lysine, methionine, které zlepšují lipotropní a metabolické účinky a uvolňují energii.
Tak ani při nízkém přísunu kalorií nebudete cítit vyčerpanost. Zachováte si elán i počas diety! LIPOTROPIC FAT BURNER pomáhá odbourávat tukové buňky usazené v tukové tkáni.
LIPOTROPIC FAT BURNER neobsahuje dráždivé látky a je dokonalou volbou pro lidi s citlivějším organismem.


Dávkování LIPOTROPIC FAT BURNER doporučené výrobcem: užívejte 2 tablety  ráno denně s 250 ml vody, maximálně 4 tablety za den (2  tablety  po tréninku)

Upozornění

Potravina určená pro zvláštní výživu-vhodné pro sportovce. Ukládejte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a temnu při teplotě 5-25 stupňů C. Po otevření spotřebujte do 120 dnů. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním výrobku. V případě zdravotních problémů se před užíváním poraďte s lékařem. Výrobek je vyroben v závodu se zpracováním mléčných produktů, sóje a vajec, oříšků a pšenice.

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

S tímto produktem
ostatní kupují také:

Podobné produktyTOPlist
Facebook