L-carnitine Base 110 000mg 1l

Výrobce: Holma s.r.o.

Přečíst komentáře | Přidat komentář

Koncentrovaný karnitin L-carnitine Base 110 000mg tekutý v objemu 1l pro podporu spalování tuků a fyzické kondice. Více informací...

Dostupnost: Vyprodáno

Běžná cena: 590 Kč
Cena: 390 Kč

Omlouváme se, ale produkt je v současné době vyprodaný a nelze jej objednat.


L-carnitine Base 110 000mg je nejúčinnějším spalovačem tuku, je základem transportního systému, který dopraví molekuly mastných kyselin na místo spotřebování energie, proto je základní podmínkou pro spalování tuku. Zvýšený pohyb a trénink vyžaduje mnohem více L-Carnitinu, než organismus může vyprodukovat. Proto je  L-Carnitin velmi důležitý při zvýšeném fyzickém, převážně aerobním pohybu, přísun dostatečného množství L-karnitinu.  L-Carnitin také podporuje normální činnost srdce, chrání srdcové svaly před poškozením a má pozitivní vliv na funkci ledvin a jater. Nejdůležitější je ale to, že  L-Carnitin zvyšuje práce schopnost organismu, tím že stimuluje příjem kyslíku buňkami.
Dávkování L-carnitine Base 110 000mg: Jedna dávka je 1g L-carnitinu, tedy 9ml roztoku. Berte vždy před cvičením. Při delším výkonu lze brát dalších 4,5ml co 2 hodiny. Lze brát každý den jako podporu hubnutí. V tom případě se bere 1 dávka ráno a jedna odpoledne.

100 ml L-carnitine Base 110 000mg obsahuje:

energetická hodnota.................................197kj / 47kcal
bílkoviny (ve formě aminokyselin).......................11g
sacharidy..........................................................0g
tuky.................................................................0g


Složení L-carnitine Base 110 000mg: Čištěná voda, L-karnitin báze, regulátor kyselosti: kys. citrónová monohydrát, sladidla: cyklamát sodný, acesulfam K, aspartam (obsahuje zdroj fenylalaninu) a sacharin, aroma, konzervanty: benzoan sodný a sorban draselný.

Upozornění

Potravina určená pro zvláštní výživu-vhodné pro sportovce. Ukládejte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a temnu při teplotě 5-25 stupňů C. Po otevření spotřebujte do 120 dnů. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním výrobku. V případě zdravotních problémů se před užíváním poraďte s lékařem. Výrobek je vyroben v závodu se zpracováním mléčných produktů, sóje a vajec, oříšků a pšenice.

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

S tímto produktem
ostatní kupují také:

Podobné produktyTOPlist
Facebook