L-Carnitin s green tea 180cap.

Výrobce: Trec Nutrition

Přečíst komentáře | Přidat komentář

Karnitin pro štíhlou linii a kondici L-Carnitin s green tea 180cap. Více informací...

Dostupnost: Vyprodáno

Cena: 415 Kč Chcete lepší cenu? Zaregistrujte se a využijte benefitů pro registrované zákazníky.

Omlouváme se, ale produkt je v současné době vyprodaný a nelze jej objednat.


L-Karnitin + green tea je přípravek, jehož užívání pomáhá při procesech chudnutí a dovoluje získat a zachovat si štíhlou postavu. Hlavními složkami přípravku je L-Karnitin a extrakt ze zeleného čaje, u kterých se projevují lipotropické účinky (rozpouštění molekul tuků) a termogenické účinky (zvyšují teplotu těla), což má příznivý vliv na urychlení spalování tuků v organismu.

Dávkování L-Carnitin s green tea: V době tréninku: 4 kapsle 30 minut před tréninkem na prázdný žaludek. V době tréninkového klidu: 2krát denně po 2 kapsle, nejlépe 30 minut před jídlem. Kapsle dobře zapijte 200-300ml vody.


Upozornění

Potravina určená pro zvláštní výživu-vhodné pro sportovce. Ukládejte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a temnu při teplotě 5-25 stupňů C. Po otevření spotřebujte do 120 dnů. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním výrobku. V případě zdravotních problémů se před užíváním poraďte s lékařem. Výrobek je vyroben v závodu se zpracováním mléčných produktů, sóje a vajec, oříšků a pšenice.

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

S tímto produktem
ostatní kupují také:

Podobné produktyTOPlist
Facebook