L-Carnitin Drink 750ml

Výrobce: Nutrend

Přečíst komentáře | Přidat komentář

Osvěžující nápoj s L-carnitinem pro podporu výkonu a spalování tuků. Více informací...

Dostupnost: Skladem

Cena: 40 Kč Chcete lepší cenu? Zaregistrujte se a využijte benefitů pro registrované zákazníky.


Zvolte si variantu

Varianta Cena Množství  
Příchuť: citrón
40 Kč  Ks
Příchuť: grep
40 Kč  Ks
Příchuť: ananas
40 Kč  Ks
Příchuť: červený pomeranč
40 Kč  Ks
Příchuť: kiwi
40 Kč  Ks
Příchuť: mix berry
40 Kč  Ks
Příchuť: černý rybíz
40 Kč  Ks

L-Carnitin Activity Drink je osvěžující neperlivý nápoj exkluzivní chuti s vysokým obsahem L-Carnitinu a energizujících látek s termogenním efektem. Je ideálním nápojem pro stimulaci fyzického výkonu a zvýšení využívání energie z podkožního tuku při snižování nadváhy či hubnutí.
Carnitin Drink je určen pro:
•    vybuzení a zvýšení koncentrace na fyzický výkon
•    řešení pitného režimu v období sníženého příjmu živin
•    efektivní využívání energie z tukové tkáně při fyzickém výkonu
•    podporu redukce nadváhy


Charakteristika účinných látek L-Carnitin Activity Drink:
•    L-carnitin báze – L-carnitin přenáší mastné kyseliny na místo jejich spalování do energetických center buněk tzv. mitochondrií a tím podporuje tvorbu energie z tuků. Podílí se na celkové energizaci organismu a výrazně přispívá k redukci nadváhy, podporuje srdeční a mozkovou činnost, zlepšuje fyzickou a psychickou výkonnost.
•    Pro stimulaci metabolismu (urychlení látkové výměny) je přidán kofein, který napomáhá zvýšit metabolický obrat a má za následek zvýšené využívání energie z tuků. Současně dochází k celkovému zvýšení metabolismu, což pro organismus znamená, že pro zabezpečení základních životních funkcí (tzv. bazální metabolismus) spotřebovává více energie.
•    Energizující směs je doplněna o taurin, který zabezpečuje udržování koncentrace během zátěže. S taurinem spolupůsobí i kofein, který rovněž stimuluje centrální nervový systém.


Doporučené dávkování L-Carnitin Activity Drink: 1 láhev nápoje denně pro podporu fyzického výkonu začněte užívat 20 – 30 minut před výkonem, dávkujte i během výkonu


Složení L-Carnitin Activity Drink červený pomeranč: voda, přírodní a přírodně identické aroma (E-129, E-104, E-211, E-414, E-445, E-444, E-320), stabilizátor polydextrosa, regulátor kyselosti kys. citronová, taurin, L-Carnitin báze, konzervanty (sorban draselný, benzoan sodný), sladidlo acesulfam K, kofein, sladidlo sukralosa


Upozornění

Potravina určená pro zvláštní výživu-vhodné pro sportovce. Ukládejte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a temnu při teplotě 5-25 stupňů C. Po otevření spotřebujte do 120 dnů. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním výrobku. V případě zdravotních problémů se před užíváním poraďte s lékařem. Výrobek je vyroben v závodu se zpracováním mléčných produktů, sóje a vajec, oříšků a pšenice.

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

S tímto produktem
ostatní kupují také:

Podobné produktyTOPlist
Facebook