L-Carnitin 4000 mg , 60 ml, NANOX

Výrobce: NANOX Nut.

Přečíst komentáře | Přidat komentář

NANOX L-CARNITINE 4.000 mg SHOT 60 ml vhodný pro všechny, kteří chtějí shodit přebytečná kila nenáročným způsobem Více informací...

Dostupnost: Vyprodáno

Běžná cena: 46 Kč
Cena: 41 Kč Chcete lepší cenu? Zaregistrujte se a využijte benefitů pro registrované zákazníky.

Omlouváme se, ale produkt je v současné době vyprodaný a nelze jej objednat.


NANOX L-CARNITINE 4000 Shot

NANOX L-CARNITINE 4.000 je karnitinový nápoj balený po 1 dávce. Obsahuje kombinaci 3 efektivních látek na hubnutí (L-karnitin, cholin a inositol), vysoký obsah karnitinu: 4 gramy v 1 dávce


NANOX L-CARNITINE 4.000 mg SHOT 60 ml
vhodný pro všechny, kteří chtějí shodit přebytečná kila nenáročným způsobem

- karnitinový nápoj balený po 1 dávce
- obsahuje kombinaci 3 efektivních látek na hubnutí (L-karnitin, cholin a inositol)
- vysoký obsah karnitinu: 4 gramy v 1 dávce
- suplementace L-karnitinem snižuje množství tukové hmoty, spaluje volné (neesterifikované)
mastné kyseliny, dodává energii a zmírňuje únavu

L-karnitin je potravinový doplněk známý svými zeštíhlovacími účinky, cholin podporuje metabolismus lipidů, inositol zabraňuje v ulpývání tukových látek na stěnách cév, které způsobuje aterosklerózu. Reguluje rovněž přeměnu tuků a cholesterolu v těle. Cholin a inositol společně snižují hladinu cholesterolu v organismu.

Karnitin má na starosti transport mastných kyselin z cytoplasmy do mitochondrie, tam se spalují a vzniká energie. Zároveň karnitin hraje významnou roli jako antioxidant, chrání před peroxidací lipidů a před oxidačním stresem v endotheliu (endothelium je vrstva buněk vystýlající vnitřní povrch krevních i lymfatických cév a srdce) . Veškeré účinky jsou zesíleny díky přítomnosti acetyl L-karnitinu, který je aktivním metabolitem L-karnitinu. Efektivita konzumace karnitinu je prokázána klinickými studiemi - snižuje množství tukové hmoty, navyšuje objem svalové hmoty, zmírňuje únavu, přispívá ke snižování tělesné hmotnosti.

Kombinace L-karnitinu, cholinu a inositolu tvoří velmi silný komplex na podporu metabolismu tuků a přeměnu tuku na energii.


Dobrý tip od firmy NANOX: vyzkoušejte vynikající kombinaci L-CARNITINE SHOT a SVELTAX FITNESS, jejichž vzájemně se doplňující účinky zaručí maximální intenzitu spalování tuků a razantní přísun energie. Ani jeden z těchto dvou výrobků neobsahuje kofein, který zatěžuje srdeční rytmus a ovlivňuje krevní tlak.


složení NANOX L-CARNITINE 4000: Water; L-Carnitine tartrate;  Beta alanine; L-Carnitine base;  choline citrate;  acetyl –L-carnitine;  Inositol; orange flavour (flavour);  sodium benzoate, potassium sorbate (conservants); Acesulfame K (sweetener); Trisodium citrate (acidifier); sucralose (sweetener); Luteine (colorant); pyridoxine hydrochloride (Vit B6)

Dávkování NANOX L-CARNITINE Shot: 1 ampulku denně, nejlépe cca 20min před výkonem. Lze rozdělit na 2 dávky: ráno a před tréninkem.

Upozornění

Potravina určená pro zvláštní výživu-vhodné pro sportovce. Ukládejte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a temnu při teplotě 5-25 stupňů C. Po otevření spotřebujte do 120 dnů. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním výrobku. V případě zdravotních problémů se před užíváním poraďte s lékařem. Výrobek je vyroben v závodu se zpracováním mléčných produktů, sóje a vajec, oříšků a pšenice.

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

S tímto produktem
ostatní kupují také:

Podobné produktyTOPlist
Facebook