L-Carnitin 35 000 s chromem 500ml + Diagnostické měření těla na InBody

Výrobce: Protamin

Přečíst komentáře | Přidat komentář

Nový účinný tekutý pomocník při spalování tuků L-Carnitin 35 000 + chrom + B5 od firmy Protamin ve výhodné akci s diagnostikou složení těla pomocí InBody 230. Více informací...

Dostupnost: Vyprodáno

Běžná cena: 690 Kč
Cena: 550 Kč Chcete lepší cenu? Zaregistrujte se a využijte benefitů pro registrované zákazníky.

Omlouváme se, ale produkt je v současné době vyprodaný a nelze jej objednat.


Diagnostický přístroj InBody je neocenitelná  pomůcka  při zjišťování efektivity a dodržování redukčního režimu či jen úpravy stravování a zvýšení pohybové aktivity. Zjistíme na něm, zda člověk jí pravidelně, zda mu neubývá svalová hmota a naopak, zda redukuje tuky a poměr svalové hmoty se zvyšuje. To žádná klasická váha nikomu nepoví. Nemůže tak dojít k mylnému názoru, že člověk, který se snaží jíst dle zásad zdravé výživy a přidá pravidelnou pohybovou aktivitu, nehubne, jelikož nevidí žádnou změnu na váze či dokonce může přibrat. Většinou jde o nárust svalové hmoty, která nahradí část tukovou.
Jedná se o jeden z nejspolehlivějších přístrojů pro diagnostiku a analýzu složení lidského těla – tzv. analyzátor. Samotná analýza je velmi rychlá a jednoduchá, jelikož trvá okolo 30-ti sekund. Je třeba, aby analyzovaná osoba byla na boso (bez bot i bez ponožek). Není nutné, aby byla bez oblečení, jelikož na InBody se dá nastavit váha, která se dá odečíst. Jediný, kdo nesmí analýzu na InBody podstoupit jsou osoby s kardiostimulátorem. Naopak přístroj změří a poskytne výsledky všem od 6 – 99 let.
Pravidelné vyšetení-meření na InBody je velmi motivační, protože vidíme všechny změny, které se v tělě odehrávají při změně stravovacích návyků a zvýšení pohybové aktivity. InBody nám pomáhá bezesporu přesně zaměřit naše komplexní programy a efektivita našich kurzů snižování nadváhy je tímto i velmi vysoká. Doporučujeme zájemcům o hubnutí či zájemcům z řad například sportovců o sestavení jídelníčků.

Měření na InBody 230 je přístupné pondělí až čtvrtek 8-17h a v pátek 8-16h v Olomouci, Ul. U Solných mlýnů 2 – Lékárna (sklad). Je vhodné si předem telefonicky domluvit konkrétní termín. Měření provádí školený personál a případné dotazy konzultuje výživový poradce Mgr. Janka Pálešová.

 

Tekutý L-Carnitin 35 000 v spolupráci s chromem 3+ a s vitamíny skupiny B znamená účinné a rychlé vstřebávání pro zrychlený transport do místa účinku pro odbourávání tuků při redukci nadváhy. L-CARNITIN 35000 intenzivně podporuje fyzický výkon, zrychlenou regeneraci, podporu mozkové a srdeční činnosti. CHROM pomáhá při regulaci hladiny krevního cukru a snížení chuti na sladkosti.

Dávkování L-Carnitin 35 000 : základní dávka je 15ml cca 30min před fyzickým výkonem, v dnech bez fyzické námahy ráno na lačno.

Obsah v jedné dávce L-Carnitin 35 000 (15ml):  L-karnitin base 1050 mg, Chrom /3+/ 120 mcg, Vitamin B5 - calcium pantothenat 8 mg = 122% DDD*Doporucená denní dávka, Sucralóza - sladidlo nové generace


Upozornění

Potravina určená pro zvláštní výživu-vhodné pro sportovce. Ukládejte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a temnu při teplotě 5-25 stupňů C. Po otevření spotřebujte do 120 dnů. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním výrobku. V případě zdravotních problémů se před užíváním poraďte s lékařem. Výrobek je vyroben v závodu se zpracováním mléčných produktů, sóje a vajec, oříšků a pšenice.

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

S tímto produktem
ostatní kupují také:

Podobné produktyTOPlist
Facebook