L-Arginine 500mg Amix 120cps

Amix

Přečíst komentáře | Přidat komentář

Zvyšte hladinu NO dodáním L-Arginine 500mg Amix, zlepšíte prokrvení svalů a zásobování těla kyslíkem. Více informací...

Běžná cena: 370 Kč
Cena: 333 Kč

 Ks

Dostupnost: Skladem

Garance nejnižší ceny

Našli jste jinde lepší cenu ? Napište nám na info@sportnutrition.cz (uveďte výrobek, cenu a webovou adresu, kde jste jej našli). Pokud to bude možné, cenu Vám srovnáme či nabídneme nižší.

Arginin výchozím metabolitem syntézy oxidu dusnatého NO, což je kromě jiného tkáňový hormon způsobující vasodilataci (rozšíření cév) a podílí se na biosyntéze kreatinu. Další související výhodou L-Arginine 500 Amix je stimulace spermatogeneze a vyplavení celého spektra hormonů – pro posilování zajímavé insulin a růstový hormon. L-Arginine 500 Amix podporuje syntézu bílkovin, pomáhá snižovat vylučování dusíkatých látek z těla a tím zajišťuje nárůst aktivní svalové hmoty. L-Arginin je v těle nezbytný pro růst tkání.

Složení L-Arginine 500 Amix: L-arginin báze, želatinová kapsle látky protispékavé: stearát hořečnatý, oxid křemičitý

Průměrné nutriční informace ve 100 g výrobku L-Arginine 500 Amix:
Energetická hodnota1689 kJ
Bílkoviny - proteiny76.2 g
Sacharidy - uhlohydráty20.8 g
Tuky0.1 g
 
Aminokyseliny v 1 kapsli L-Arginine 500 Amix:
L-Arginin500 mg


Dávkování L-Arginine 500 Amix: pro podporu nárůstu regenerace svalové hmoty vezměte denní dávku Arginine 4 kapsle asi 30 minut po zátěži nebo tuto dávku můžete rozdělit na 2 kapsle ráno s jídlem a na 2 kapsle večer před spaním. Upozornění: Nevhodné pro děti a mládež do 18 let, těhotné a kojící ženy. Nevhodné při metabolických poruchách se zvýšenou hladinou argininu. Nevhodné pro diabetiky a osoby s respiračním onemocněním (např.astma), onemocněním srdce, cév, jater a ledvin a poruchami krevního tlaku. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Upozornění

Potravina určená pro zvláštní výživu-vhodné pro sportovce. Ukládejte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a temnu při teplotě 5-25 stupňů C. Po otevření spotřebujte do 120 dnů. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním výrobku. V případě zdravotních problémů se před užíváním poraďte s lékařem. Výrobek je vyroben v závodu se zpracováním mléčných produktů, sóje a vajec, oříšků a pšenice.

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

Lidé co koupili tento
produkt koupili také:

Podobné produktyTOPlist
Facebook