Jak nakupovat?

Základní obchodní informace

Veškeré odeslané a zpětně potvrzené (informací o přijetí) objednávky jsou považovány za závazné.

Objednávky jsou potvrzovány formou e-mailové zprávy zaslané na e-mail zákazníka.

Registrace

Pro registraci je nutno vyplnit tzv. "Registrace zákazníka " v sekci PŘIHLÁŠENÍ - ZAREGISTRUJTE SE.

Registrací každý získává zákaznické slevy. Ve formuláři registrace je nutné vyplnit pouze políčka označená * (hvězdičkou).

Registrace probíhá okamžitě, zákazníkovi je ihned po zaregistrování zaslán email s jejím potvrzením a vstupním heslem, které si po přihlášení můžete změnit v v PŘIHLÁŠENÍ→MŮJ ÚČET.

Pokud jste z jakýchkoliv důvodů ztratili nebo zapomněli přihlašovací heslo - klikněte na tlačítko "Zapomněli jste heslo? " a údaje Vám budou automaticky zaslány na e-mail, jež máte zadaný v registračním formuláři.

Jak nakupovat

Před každým dalším nákupem se registrovaný zákazník musí přihlásit, jinak nemá přístup k cenovým výhodám. Zboží je zařazeno do jednotlivých kategorií v levém rozbalovacím strukturovaném menu.

Kliknutím na položky v levém menu lze procházet celý sortiment obchodu.
Pro rychlý výběr konkrétního zboží v dané sekci lze využít VYHLEDÁVÁNÍ. Zboží lze přidat do nákupního koše stisknutím tlačítka

V nákupním košíku máte vždy přehled o zboží, které je určeno pro objednávku, je možno změnit počet kusů zboží popř. odebrat výrobky z objednávky.

Samotný nákup probíhá odesláním vyplněné objednávky, kde si vyberete způsob doručení a platby, případně změnu adresy. Potvrzení přijaté objednávky Vám pošle formou emailu provozovatel obchodu.

Pokud upřednostňujete telefonické objednání zboží, kontaktujte nás na telefonních číslech: 608 962 685, 585 155 061. Objednávat můžete i prostřednictvím ICQ!!! Číslo SPORTNUTRITION ICQ: 358 329 201. Písemné objednávky očekáváme na adrese: SPORT NUTRITION - Vávra Stanislav, P.O.Box 18, 777 00 Velký Týnec-Vsisko.

Rychlé vyřízení objednávky

Prodávající dodá zboží neprodleně, zpravidla do 24 hodin od vyexpedování ze skladu (zpravidla do 2 pracovních dnů po doručení platné objednávky do jeho elektronické schránky, popř. po jejím potvrzení). V případě nemožnosti dodržení tohoto termínu, např. z technických důvodů, nepředvídatelných okolností apod., je zaslán zákazníkovi informační e-mail, popřípadě je kontaktován na mobilním čísle (pokud je uveden správně v objednávce) a informován o vzniklé situaci. V případě, že není uveden telefonický kontakt či e-mailová adresa, je objednávka vyřízena po odstranění vzniklé situace a zákazník neudáním kompletních kontaktních údajů (telefon, e-mailová adresa) souhlasí s opožděním odeslání zásilky.

Kupní cena zboží je splatná v hotovosti (při převzetí dobírky) nebo bankovním převodem (platba předem). Zboží, které je objednáno "Na dobírku" se hradí v hotovosti dopravci při předání zboží. Zboží, které je objednáno "Bankovním převodem" se hradí předem na účet prodejce na základě pro forma faktury, až pak bude zboží odesláno zákazníkovi.

Zákazníci v závislosti na objemu a četnosti objednávek získávají výhodnější ceny. Balné není zákazníkovi účtováno. Poštovné činí 80 Kč. Při objednávce nad 2000 Kč (v platných cenách v den objednání) poštovné není účtováno.

Slevy a bonusy

Pravidelně nabízíme našim stálým zákazníkům slevy na určitý sortiment zboží a k vybraným druhům zboží zasíláme dárky zdarma. Samozřejmě máte možnost získat i věrnostní slevy, pokud patříte k pravidelným zákazníkům.

Poštovné a balné

U všech objednávek balné zákazníkům neúčtujeme. V případě, že objednávka přesáhne celkovou cenu 2000,- Kč je i poštovné hrazeno firmou SPORT NUTRITION. U objednávek do 2000 Kč je poštovné 80 Kč.

Katalog + ceník

Pravidelně informujeme zákazníky o novinkách, aktuálních změnách v sortimentu, výhodných cenách či slevách. Katalog Vám na požádání zašleme zdarma v průběhu celého roku. Nejrychleji je však naše samozřejmě aktualizovaná na www.sportnutrition.cz

Osobní nákup

I když nejjednodušší a nejpohodlnější nákup sportovní a doplňkové výživy je doručení zboží na dobírku, můžete nyní po předchozí telefonické dohodě nakoupit osobně v sídle naší firmy na adrese SPORT NUTRITION - Vávra Stanislav, U solných mlýnů 2 - Lékárna sklad, 783 71 Olomouc. Pracovní doba Po-Čt 8.00 - 17.00 hod., Pá 8.00 - 15.00 hod. Vhodná předchozí telefonická dohoda na tel. číslech 585 155 061, 608 962 685. Platba na prodejně pouze hotovostní!

Šance pro přátele

Jako naši zákazníci můžete nejlépe posoudit spolehlivost, kvalitu, cenové výhody, šíři sortimentu firmy SPORT NUTRITION. Pokud jste s naší firmou spokojeni, doporučte nás, prosím, Vašim tréninkovým partnerům, přátelům a kolegům a umožněte i jim spokojený nákup speciální výživy a získejte pro sebe ceny - zeptejte se nás, "jak na to„. Na Vaši žádost jim také rádi zašleme katalog s naší nabídkou.

Infolinka

Na našich telefonních číslech 585 155 061 , 608 962 685, nově i prostřednictvím ICQ!!! Číslo SPORTNUTRITION ICQ: 358 329 201 přivítáme nejen objednávky, ale i Vaše dotazy, připomínky, podněty popřípadě i reklamace, jelikož jsme si vědomi, že i přes naši snahu o "špičkový" servis může dojít při vyřizování objednávky k nedorozumění (př. poškození zboží při poštovním doručení, neúmyslná záměna zboží, popřípadě rozdíl v ceně či počtu objednaného zboží...). Přejeme Vám mnoho osobních i sportovních úspěchů a spokojenost s našimi službami.

Slovenská republika

Nyní jsme rozšířili naše služby o zasílání zásilek také do Slovenské republiky. Zboží je zasíláno na dobírku prostřednictvím společnosti GLS. Při vyplňování objednávky, prosím, vyplňte Váš e-mail a platné telefonní číslo, budete tak snadněji informováni o odeslání a podrobnostech Vaší objednávky.

Doba dodání: Zpravidla do 1 týdne.

Poštovné a balné: Poštovné je účtováno dle platných podmínek Společnosti GLS. Účtováno je ke každé zásilce. Balné neúčtujeme.

Ceny poštovného za dobírkový balík (včetně poplatků za převod):

do 15 kg cena 250Kč (doručení do 3-5 pracovních dnů od potvrzení objenávky)
od 15 kg do 30 kg cena 310 Kč a doručení do 2 pracovních dnů od potvrzení objednávky.

!!! NOVINKA!!! Sleva poštovného -70Kč při platbě bankovním převodem v euro na slovenský účet. Potřebné údaje Vám budou zaslány mailem na základě Vaší objednávky.

Akční výrobky:TOPlist
Facebook