HOT BLOOD 820g , SCITEC

SCITEC Nutrition

Přečíst komentáře | Přidat komentář

HOT BLOOD jediná před tréninková formule, kterou budeš potřebovat! Více informací...

Běžná cena: 790 Kč
Cena: 650 Kč

Informaci o dostupnosti Vám rádi sdělíme na telefonu 608 962 685 nebo e-mailu info@sportnutrition.cz.


Dostupnost: Vyprodáno

Garance nejnižší ceny

Našli jste jinde lepší cenu ? Napište nám na info@sportnutrition.cz (uveďte výrobek, cenu a webovou adresu, kde jste jej našli). Pokud to bude možné, cenu Vám srovnáme či nabídneme nižší.

Stimulující přípravek Hot Blood Scitec pro dokonalou koncentraci na trénink! Chceš se stát opravdovou agresívní bestií s horkou krví v žilách a disponovat maximální energií? Jestli ano, je HOT BLOOD tvojí nejlepší volbou. Jestli se chceš dostat na maximální hranici zvětšení objemu tvých svalových buněk, zvýšit sílu, energií a mentální fokus, potom si rozehřej svou krev výrobkem HOT BLOOD! Naše „multi-složkové“ receptury jsou vytvořené tak, že důležité transportní dráhy látkové výměny jsou podpořené různými verzemi účinných látek pro dosažení maximálního efektu. Komplexní receptura HOT BLOOD pomáhá udržovat energetickou dráhu ATP-kreatin-fosfátu a tým zvětšuje objem svalových buněk. Pomáhá zvýšit hladinu oxidu dusnatého (NO) pro lepši napumpování a transport výživných látek. Zabezpečuje také stimulování a povzbuzování mentálního výkonu. „Pod kapotou“ výrobku má dominantní úlohu převratná složka nové generace – beta-alanin, známy také pod názvem GAKIC.  Jejich užíváním se zvyšuje hladina karnitinu ve svalech, tím se snižuje jejich únava, dochází k zlepšení výkonnosti a regeneraci. Také v této jedinečné receptuře byla zakomponovaná směs pro urychlování vstřebávání. (BioPerine®). Naringin pomáhá prodloužit životnost látek (např. kofeinu), které jsou již přítomny v organismu| s tímto výrobkem až o třetinu. Receptura neobsahuje aspartam.

Nutričné hodnoty Hot Blood
Jedna dávka:......20 g (2 navršené odměrky)
Každá dávka obsahuje    DDD*
Kalorie.................28
Kalorie z tuků........0
Sacharidy celkem...7 g
Cukry...................1 g
Sodík................14 mg
Horčík...............57 mg....15%
HOT BLOOD patentovaná směs
proprietary matrix:
Směs pro zvětšení objemu buněk:vícesložková kreatinová směs (Monohydrate, kre-alkalyn,creatine Pyruvate, creatine citrate, creatine phosphate),

Pro podporu oxidu dusíku a vazodilatace:L-arginin,
Energizující faktor: L-tyrosin, Taurine, Amino: L-ornithine.


Komplex antioxidantů pro podporu hladiny NO: výtažky zeleného čaje (95% polifenoly), výtažky z hroznových semen (95% polifenoly), kyselina alfa lipoová,

Přídavek elektrolytů:dihydrogenfosforečnan draselný, hydrogenfosforečnan hořečnatý trihydrát,

"Expressorbné" systém pro podporu transportu účinných látekhydrogenuhličitan sodný, glukózové polymery, dextróza, beta-alanin, caffein, BioPerine ®

Složení Hot Blood: Maltodextrin, kreatinová směs (Kreatin monohydrát, kreatin citrát, kreatin fosfát, kreatin pyruvát, Kre-Alkalyn),, L-arginin HCL, regulátor kyselosti (kyselina citronová), dextróza, L-tyrosin, příchuť (pomerančový džus), Beta-alanin , kofein bezvodý, acetyl-L-karnitin HCl, uhličitan hořečnatý, Camellia sinensis (Leaf) extrakt, taurin, Umělá sladidla (acesulfam-K, sukralosa), Anti-spékání (koloidní DioxideTricalcium fosfát), L-karnitin L-Tatrate , L-ornitin HCl, hydrogenuhličitan sodný, Niacinamide, barvení (žluť), Vitis vinifera (Seer) extrakt, Alpha lipoová, Piper nigrum (Fruit) extrakt, D-biotin, kyselina listová.

Dávkování Hot Blood: Rozmíchejte jednu dávku produktu v 300-500 ml vody a vypijte 30-45 minut před tréninkem na lačno. V případě, že produkt užíváte na doplnění kreatinu, vypijte jednu dávku i v netréninkovém dni před jídlem, nejlépe před snídaní.

Upozornění

Potravina určená pro zvláštní výživu-vhodné pro sportovce. Ukládejte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a temnu při teplotě 5-25 stupňů C. Po otevření spotřebujte do 120 dnů. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním výrobku. V případě zdravotních problémů se před užíváním poraďte s lékařem. Výrobek je vyroben v závodu se zpracováním mléčných produktů, sóje a vajec, oříšků a pšenice.

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

Lidé co koupili tento
produkt koupili také:

Podobné produktyTOPlist
Facebook