Grenade Thermo Detonator Fat Burner 100cps

Výrobce: Grenade

Přečíst komentáře | Přidat komentář

Grenade je granátem mezi spalovači, extrémní bomba pro útok v boji proti tukovým zásobám. Více informací...

Dostupnost: Skladem

Běžná cena: 1 190 Kč
Cena: 690 Kč

 Ks

Grenade fat burner obsahuje pouze složky s nejvyšším farmaceutickým stupněm kvality. Vynikající kombinace složek, u kterých bylo vědecky prokázáno, že spalují tuk, zaručuje, že se k Vám dostane ultimativní doplněk, který zvyšuje váhový úbytek, potlačuje chutě, zvyšuje hladinu energie a zlepšuje bystrost.
Grenade je považován za jeden z nejsilnějších spalovačů tuků v celosvětovém měřítku a velmi rychle se stává nejvíce doporučovaným suplementem na trhu. Grenade je revoluční termogenní předtréninkový stimulant. Je vhodný pro muže i ženy a rychle se stává nezbytným doplňkem pro fitness nadšence po celém světě. Oblibu si získal u celé řady sportovců, počínaje běžnými návštěvníky posiloven až po profesionální sportovce, a to hlavně díky tomu, že pomáhá udržovat optimální váhu a funguje jako předtréninkový zdroj energie. Pokud se používá synergicky s rozumným jídelníčkem a vhodným cvičebním programem, zvyšuje hladinu energie, odbourává tuk a pomůže Vám dosáhnout takových tvarů těla, o jakých jste vždy snili.
Společnost Grenade (UK) Ltd ctí své zákazníky a jejich cíle v oblasti sportu a výkonu. Při výrobě Grenade se používá pouze technické zařízení a postupy, které získaly certifikát kvality ISO9001; certifikát cGMP a osvědčení MHRA (Medicines and Healthcare products Regulatory Agency). Používáme výhradně přísady nejvyšší kvality a při výrobě se držíme pouze vědecky prověřených výzkumů.
Grenade Thermo Detonator:
•    sofistikovaná termogenní receptura
•    obsahuje přísady, u kterých bylo klinicky prokázáno, že podporují odbourávání tuků
•    zrychluje metabolismus
•    potlačuje chuť k jídlu
•    zvyšuje psychické soustředění a koncentraci
•    žádná nervozita, žádné chutě, žádné drastické omezování
•    mimořádný předtréninkový stimulátor
•    působí o 30 % déle než jiné srovnatelné produkty (v závislosti na doporučené denní dávce)
Speciální patentovaný uzávěr Grenade: „Pozor, aby Vám neexplodoval v rukách!“ Uzávěr Grenade není šroubovací, ale jedná se o tzv. pojistný uzávěr na západku, který otevřete vyklopením horní části do strany za úchop.


Doporučené dávkování Grenade: pro otestování snášenlivosti začněte užívat 1 kapsli Grenade Thermo Detonator 2krát denně po dobu prvních 7 dnů, dále užívejte 2 kapsle Grenade Thermo Detonator ihned ráno po probuzení na prázdný žaludek, zapijte vodou a další 2 kapsle 30 minut před obědem nebo dávkujte před tréninkem. Nezapomeňte vypít alespoň 8 sklenic vody denně. Nepřekračujte dávku 4 kapsle denně.


Tabulka nutričních hodnot Grenade: 2 cps
energetická hodnota   ..............< 50 kJ/12 kcal
zelený čaj......................................500 mg
hořká pomerančová kůra...................420 mg
kofein............................................225 mg
kajenský pepř..................................200 mg
fenylalanin......................................25 mg
zelená káva....................................10 mg

Upozornění

Potravina určená pro zvláštní výživu-vhodné pro sportovce. Ukládejte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a temnu při teplotě 5-25 stupňů C. Po otevření spotřebujte do 120 dnů. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním výrobku. V případě zdravotních problémů se před užíváním poraďte s lékařem. Výrobek je vyroben v závodu se zpracováním mléčných produktů, sóje a vajec, oříšků a pšenice.

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

S tímto produktem
ostatní kupují také:

Podobné produktyTOPlist
Facebook