Kloubní výživa Flex 4 Joints 120cps + Flex 4 Joints 120cps

MVP Biotech Nutrition

Přečíst komentáře | Přidat komentář

Přípravek Flex 4 Joints MVP pomáhá zajišťovat kvalitní výživu kloubů a celého pohybového systému. Více informací...

Běžná cena: 1 380 Kč
Cena: 690 Kč

Omlouváme se, ale produkt je v současné době vyprodaný a nelze jej objednat.


Dostupnost: Vyprodáno

Garance nejnižší ceny

Našli jste jinde lepší cenu ? Napište nám na info@sportnutrition.cz (uveďte výrobek, cenu a webovou adresu, kde jste jej našli). Pokud to bude možné, cenu Vám srovnáme či nabídneme nižší.

AKCE: Flex 4 Joints 120cps + Flex 4 Joints 120cps

Poznámka: EXP do konce 1/2013

Kloubní výživa Flex 4 Joints CAPS je doplněk pro klouby, vazy a šlachy, který spojuje 3 vysoce účinné složky, které se navzájem podporují a doplňují.

Určeno nejen pro sportovce, ale pro všechny, kteří trpí problémy spojenými s nadměrným zatížením kloubů.

Kloubní výživa Flex 4 Joints :

- zmírňuje bolest a záněty kloubů postižených osteoartitidou

- stimuluje obnovu a posílení kloubů

- chrání před zhoršením stavu chrupavky

- pomáhá obnovovat a chránit zdravou chrupavku

- výrazná podpora při regeneraci zranění sportovců

- pravidelně laboratorně testovaná kvalita

Flex 4 Joints CAPS™ je kombinace glukosaminu, chodroitinu a MSM (Methylsulphonylmethane) - třech nejznámějších a nejúčinnějších nutrientů na podporu zdraví kloubů. Náš chondroitin i glukosamin jsou oba kompletně ve formě sulfátu, což jsou neprověřenější a nejtestovanější formy těchto nutrientů. Navíc, methylsulphonylmethane (MSM) je organická forma síry nacházející se ve všech živých organismech. Studie prokázaly, že tyto složky aktivně podporují zdraví a funkčnost kloubů.

Glucosamine Sulfate - prekurzor mukopolysacharidů neboli glykosaminoglykanů, což jsou hlavní součásti chrupavky kloubů. Nedávná studie potvrdila účinnost glukosamin sulfátu na tišení bolesti kloubů

Chondroitin Sodium Sulfate - sulfátovaný glykosaminoglykan, který je významnou strukturální součástí chrupavky. Poskytuje jí odolnost proti stlačení, což má obrovský význam zejména pro tvrdě trénující sportovce. Chondroitin sulfate je velmi šetrná podpůrná složka pro zdraví kloubů, zlepšuje jejich pohyblivost a odstraňuje příznaky bolesti.

ULTRA-MSM - siroorganická sloučenina (organosulfur compound), která je součástí některých jednoduchých rostlin a v malých množstvích se objevuje i v některých potravinách a nápojích. Jsou prokázány příznivé tlumící účinky při mírné až středně silné bolesti kloubů.

Dávkování Kloubní výživa Flex 4 Joints : 2 kapsle 2x denně před jídlem, blahodárné účinky související s obnovou chrupavky jsou zřetelné po 2-3 měsících užívání

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

Lidé co koupili tento
produkt koupili také:

Podobné produktyTOPlist
Facebook