FIT EFFECT 120cps

Výrobce: Trec Nutrition

Přečíst komentáře | Přidat komentář

Účinná směs látek Fit Effect pro podporu metabolismu spalování tuků společně s CLA. Více informací...

Dostupnost: Vyprodáno

Běžná cena: 990 Kč
Cena: 565 Kč

Omlouváme se, ale produkt je v současné době vyprodaný a nelze jej objednat.


Přípravek FIT EFFECT je precizně vybraná kompozice přírodních složek, které zvyšují efektivitu procesu hubnutí, a rovněž po jeho zakončení pomáhá udržet výsledek chudnutí a na minimum sníží riziko efektu jo-jo.

FIT EFFECT usnadňuje tvarování postavy a zvyšuje tvorbu energie z tuků, což navíc zlepšuje celkovou kondici fyzicky aktivních lidí.

Dávkování Fit Effect: Jednorázovou porci přípravku - 1 kapsle zapít 300 ml vody. Užívat 3 dávky denně, nejlépe v průběhu nebo ihned po jídle. Za účelem dosáhnutí maximálních výsledků je potřeba užívat přípravek systematicky po dobu 6-8 týdnů.

Upozornění

Potravina určená pro zvláštní výživu-vhodné pro sportovce. Ukládejte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a temnu při teplotě 5-25 stupňů C. Po otevření spotřebujte do 120 dnů. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním výrobku. V případě zdravotních problémů se před užíváním poraďte s lékařem. Výrobek je vyroben v závodu se zpracováním mléčných produktů, sóje a vajec, oříšků a pšenice.

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

S tímto produktem
ostatní kupují také:

Podobné produktyTOPlist
Facebook