DIET CONTROL 60 CAP

Trec Nutrition

Přečíst komentáře | Přidat komentář

Inovativní pomocník při redukční dietě Diet Control pro zvýšení pocitu sytosti. Více informací...

Běžná cena: 399 Kč
Cena: 359 Kč

Omlouváme se, ale produkt je v současné době vyprodaný a nelze jej objednat.


Dostupnost: Vyprodáno

Garance nejnižší ceny

Našli jste jinde lepší cenu ? Napište nám na info@sportnutrition.cz (uveďte výrobek, cenu a webovou adresu, kde jste jej našli). Pokud to bude možné, cenu Vám srovnáme či nabídneme nižší.

Diet Control je přírodní přípravek založený na oleji z ořechů Korejské borovice – Pinus Koraiensis, jehož použitípři každodenní dietě způsobuje zvýšení vylučování hormonů produkovaných střevy: tzn. CCK(cholecystokinina) a GLP1 (peptid 1 podobný glukagonu), u kterých je potvrzeno, že navodí pocit sytosti. CCK aGLP1 vysílají signál sytosti do mozku, což způsobuje, že se snižuje požití jídla a s tím spojené denní dodávanínepotřebných kalorií. Protože účinky přípravku Diet Control po jednorázové dávce se udržují po delší dobu (minimálně 3hodiny), tak se může snížená chuť projevit také mezi jídlem, které je porážkou při udržení si ideální tělesnéváhy. Přípravek Diet Control je vhodný zejména při boji s nadváhou u osob, které nevedou aktivní způsob života a spalovánídodávané energie z potravy je omezené.

Dávkování Diet Control: Doporučená denní dávka jsou 3 kapsle. Abyste zredukovali množství požitého jídla, tak aplikujte 1-3 kapsle kolem 30-60 minut před jídlem.

Upozornění

Potravina určená pro zvláštní výživu-vhodné pro sportovce. Ukládejte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a temnu při teplotě 5-25 stupňů C. Po otevření spotřebujte do 120 dnů. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním výrobku. V případě zdravotních problémů se před užíváním poraďte s lékařem. Výrobek je vyroben v závodu se zpracováním mléčných produktů, sóje a vajec, oříšků a pšenice.

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

Lidé co koupili tento
produkt koupili také:

Podobné produktyTOPlist
Facebook