Whey Protein ISO 80 Plus 2,2kg + Glutamin 500g Protamin

Výrobce: SunGold Nutrients

Přečíst komentáře | Přidat komentář

Extra výhodný balíček Whey Protein Iso 80 s Glutaminem 500g pro kvalitní svalovou hmotu a podporu růstu čisté aktivní hmoty. Více informací...

Dostupnost: Vyprodáno

Běžná cena: 1 950 Kč
Cena: 1 143 Kč Chcete lepší cenu? Zaregistrujte se a využijte benefitů pro registrované zákazníky.

Omlouváme se, ale produkt je v současné době vyprodaný a nelze jej objednat.


Whey Protein ISO 80 Plus 2,2kg Vám poskytne dostatek bílkovin pro Vaše svaly. Skvělá chuť a složení ze syrovátkového izolátu s ultra lehkou stravitelností a vysokým využitím pro tělo.

Glutamín výrazně zlepšuje dusíkovou bilanci, a tým podporuje tvorbu růstového hormonu (nastává rozvoj svalových buněk) a vytváří antikatabolický efekt (ochrana svalových buněk). Buňky, které se rychle dělí anebo obnovují, teda aj svalové, mají vysokou spotřebu glutamínu.

 

Upozornění

Potravina určená pro zvláštní výživu-vhodné pro sportovce. Ukládejte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a temnu při teplotě 5-25 stupňů C. Po otevření spotřebujte do 120 dnů. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním výrobku. V případě zdravotních problémů se před užíváním poraďte s lékařem. Výrobek je vyroben v závodu se zpracováním mléčných produktů, sóje a vajec, oříšků a pšenice.

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

S tímto produktem
ostatní kupují také:

Podobné produktyTOPlist
Facebook