Clenburexin 180cps

Výrobce: Trec Nutrition

Přečíst komentáře | Přidat komentář

Světový hit pro spalování tuků Clenburexin s vícesložkovou koncentrací účinných látek pro podporu metabolismu. Více informací...

Dostupnost: Dočasně nedostupné

Běžná cena: 1 029 Kč
Cena: 759 Kč Chcete lepší cenu? Zaregistrujte se a využijte benefitů pro registrované zákazníky.

Informaci o dostupnosti Vám rádi sdělíme na telefonu 608 962 685 nebo e-mailu info@sportnutrition.cz.


Clenburexin je úspěšný spalovač tuků, spolehlivým prostředkem redukujícím tukovou tkáň. Bez vedlejších účinků je Clenburexin zpracován americkou laboratoří Natures Value INC, která patří mezi nejlepší společnosti vyrábějící urychlovače „požírající“ tukové tkáně. Přípravek Clenburexin byl vyroben, aby pomohl organismu v boji s nadváhou a přemírou tukové tkáně, která nám bohužel zakrývá naše vypracovaná tělo. Chceš se zbavit svého „tukového obleku“ a odhalit své těžce vypracované svaly? Pokud ano, tak Clenburexin byl vyroben přímo pro Tebe! Po několikatýdenním používání budeš mile překvapen. Tvé tělo se začne měnit v opravdovou skálu. Díku tomu, že Clenburexin je založen na nezvykle silných a skutečných substancích, které mají za účinek: termogenický, lipotropický a diuretický. Může být také užíván jako opravdový reduktor tuku nejen pro sportovce, ale také pro lidi, kteří se nevěnují vrcholovému sportu. S užíváním Clenburexinu se projevuje také silné povzbuzení a zvýšení energie. Jeho použití před tréninkem značně intenzifikuje produkci energie, což má za následek velmi intenzivní trénink a zároveň dochází k redukci tukové tkáně.
Clenburexin se skládá ze speciální kombinace termogenických a lipotropických složek, které značně urychlují redukci tuku a zároveň zvyšují odolnost organismu proti fyzické a psychické únavě.
Pravidelné užívání preparátu Clenburexin zvyšuje fyzickou a psychickou aktivitu organizmu. Termogenické složky zvyšují metabolismus, což má vliv na rychlejší spalování kalorií. Také pomáhá při redukci tukových tkání, co nám zaručí udržení si štíhlé a svalnaté postavy. Zejména je doporučen kulturistům v době tvarování a rýsování svalů, sportovcům, kteří se zabývají vytrvalostními disciplinami, ale také jiným aktivním lidem při vykonávání různých aktivit. Přípravek má povzbudivé účinky.
Dávkování Clenburexin:  4cps denně, nejlépe 2 ráno a 2 před tréninkem. Dodržujte pitný režim.

Upozornění

Potravina určená pro zvláštní výživu-vhodné pro sportovce. Ukládejte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a temnu při teplotě 5-25 stupňů C. Po otevření spotřebujte do 120 dnů. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním výrobku. V případě zdravotních problémů se před užíváním poraďte s lékařem. Výrobek je vyroben v závodu se zpracováním mléčných produktů, sóje a vajec, oříšků a pšenice.

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

S tímto produktem
ostatní kupují také:

Podobné produktyTOPlist
Facebook