Cellucor WHEY protein 1800g

Výrobce: Cellucor

Přečíst komentáře | Přidat komentář

V současné době patří Cellucor COR-Performance Whey protein k absolutním špičkám mezi syrovátkovými bílkovinami. Více informací...

Dostupnost: Vyprodáno

Běžná cena: 1 390 Kč
Cena: 1 099 Kč Chcete lepší cenu? Zaregistrujte se a využijte benefitů pro registrované zákazníky.

Omlouváme se, ale produkt je v současné době vyprodaný a nelze jej objednat.


Cellucor COR-Performance Whey proteinCellucor COR-Performance Whey protein byl vyvinut pro sportovce, kteří potřebují díky vysoké tělesné zátěži dostatečný přísun živin pro nárůst a udržení svalové hmoty a síly.

Speciální filtrovací proces chránící molekulární strukturu mléčné syrovátkové bílkoviny, a tím zvyšuje její biologická hodnota. Syrovátková bílkovina Cellucor COR-Performance Whey protein se dostane do krevního oběhu v průběhu jedné hodiny od použití, čímž dochází k optimálnímu využiti pro podporu po tréninkové regenerace svalů. S jejím účinkem se krátí odpočinkové fáze po tvrdých trénincích. Cellucor COR-Performance Whey protein se lehce rozpouští, obsahuje ve velkém množství imunoglobulíny (IGF1 a IGF2), které jsou důležité při růstu svalových buněk.

 

Výhody Cellucor COR-Performance Whey protein pro kulturisty a silové sportovce:

  • podporuje růst svalové hmoty, 
  • chrání svalovou hmotu před devastací, 
  • rychlejší regenerace po náročných trénincích, 
  • má antikatabolický účinek 
Cellucor COR-Performance Whey banner

Nízký obsah sacharidů, tuků a laktózy nejkvalitnější suroviny jej řadí do absolutní světové špičky v proteinových koncentrátech je připraven pro maximální využití lidským trávicím ústrojím. Obsah esenciálních aminokyselin a taktéž obsah anabolicky působících aminokyselin s vázaným řetězcem je velmi vysoký. Díky vysoké koncentraci zvyšuje hladinu růstového faktoru IGF-1. 80% protein. 

Cellucor COR-Performance Whey protein pomáhá překonávat ranní a potréninkovou katabolickou fázi – okamžitým vstřebáním do krevního oběhu dopraví potřebné živiny do svalstva a tak pomůže organismu dostat se do anabolické (růstové) fáze, která může trvat až 4 hodiny.

Cellucor COR-Performance Whey protein je kompaktní směsí syrovátkového proteinu nejlepší kvality, zpracovaným mikro a ultra filtrací prováděnou při nízkých teplotách. Skvělá chuť a rozpustnost je samozřejmostí. 

 

Složení v jedné odměrce Cellucor COR-Performance Whey protein (33-35g): 

COR-Performance ™ syrovátkový proteinový matrix (syrovátkový proteinový izolát, syrovátkový proteinový koncentrát), přírodní a umělé příchutě, celulózová guma (emulgátor - disperzní činidlo, zahušťovadlo, protispékavá látka), xantanová guma (zahušťovadlo, stabilizátor), proteáza (enzym), acesulfam draselný (náhradní sladidlo, látka zvýrazňující chuť), sukralóza (náhradní sladidlo), proteáza A-S (enzym), laktáza (enzym). 
Cellucor COR-Performance Whey protein Banner 

Nutriční hodnoty ve 100g COR-Performance Whey ™:

Energetická hodnota 1600 kJ/ 381 kcal
Bílkoviny 76g
Sacharidy 9g (z toho vláknina ... 3g, cukry ... 3g)
Tuky 4,5g (z toho saturovaný tuk ... 1,5g, trans tuky ... 0g) 

 

Dávkování Cellucor COR-Performance Whey protein: 

Smíchejte 1-2 odměrky s cca 180-360ml vody (cca 150-180ml vody na jednu odměrku). Pro optimální svalový růst doporučujeme konzumovat 2-3x denně. Nejlépe ráno, mezi jídly a po tréninku. 

 

Upozornění

Potravina určená pro zvláštní výživu-vhodné pro sportovce. Ukládejte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a temnu při teplotě 5-25 stupňů C. Po otevření spotřebujte do 120 dnů. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním výrobku. V případě zdravotních problémů se před užíváním poraďte s lékařem. Výrobek je vyroben v závodu se zpracováním mléčných produktů, sóje a vajec, oříšků a pšenice.

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Recence proteinu Cellucor Cor-Performance Whey od Pavel ze dne 14-09-2017 22:28

Cellucor Cor-Performance Whey je jeden z nejchutnějších proteinů, co jsem měl možnost vyzkoušet - měl jsem skořicový lusk. Protein je velice dobře stravitelný. V jedné dávce je cca 25g bílkovin, což je nadstandardní množství ve srovnání s konkurencí. Celkově dávám 4,5 z 5. Hned jak spotřebuji vyzkouším i druhou příchuť - peanut butter marshmallow. Zdravi, Pavel K.

Dobrý den Pavle , naprostý souhlas. Cellucor Cor whey je skvělý protein s vynikající chutí.

za Sport Nutrition Vávra CZ
Mgr. Janka Pálešová (výživový poradce)

S tímto produktem
ostatní kupují také:

Podobné produktyTOPlist
Facebook