Carnitargin Gold ampule 10x 25ml

Výrobce: Nutrend

Přečíst komentáře | Přidat komentář

Okamžitá podpora spalování tuků a podpora fyzické i psychické koncentrace na výkon s Carnitargin Gold Více informací...

Dostupnost: Vyprodáno

Běžná cena: 280 Kč
Cena: 262 Kč Chcete lepší cenu? Zaregistrujte se a využijte benefitů pro registrované zákazníky.

Omlouváme se, ale produkt je v současné době vyprodaný a nelze jej objednat.


Carnitargin Gold je spalovač tuků s energizačním účinkem na organismus pro zvýšení výkonu a a podporu spalování tukových zásob. Synergická kombinace látek s cíleným složením pro stimulaci metabolismu tuků a současnou energizaci organismu.
Carnitargin Gold:
•    napomáhá omezovat ukládání tuků
•    podporuje odbourávání tuků
•    podílí se na stabilizování hladiny krevního cukru
•    podporuje fyzickou výkonnost
•    podporuje celkovou regeneraci a vitalizaci

Praktické balení jednotlivých dávek v nerozbitných pitných ampulích.

Charakteristika Carnitargin Gold:
L-Carnitin base – L-Carnitin je látka tělu vlastní, která zvyšuje přeměnu tuků na energii a tím podporuje redukci nadváhy a aktuální fyzický výkon, zvyšuje odolnost k fyzické zátěži a chrání srdce před přetížením. Přídavek L-Argininu a vitamínu B6 zvyšuje efekt L-Carnitinu.
L-Arginin – semiesenciální aminokyselina hraje důležitou roli v mnoha biochemických procesech, podporuje tvorbu růstového hormonu, který přispívá k odbourávání tuků a podporuje sexuální žádostivost u mužů.
Taurin –  aminokyselina příznivě ovlivňující činnost mozku v situacích energetického vyčerpání fyzického i psychického původu. Optimalizuje nervosvalový přenos.
Vitamin B6 – podporuje přeměnu aminokyselin, zlepšuje činnost nervové soustavy a tak omezuje případné obtíže spojené se snižováním nadváhy.
Kofein je přidán ke směsi pro maximální nástup energizace a stimulaci metabolických pochodů. Současně napomáhá udržení koncentrace a pozornosti jak při fyzickém, tak při psychickém zatížení.
Ženšen – přídavek ženšenu pomáhá organismu mobilizovat energii ke zvládání fyzické i psychické zátěže, k posílení organismu a budování antistresové bariéry.
Zelený čaj – celá směs je doplněna o extrakt ze zeleného čaje, který obsahuje kofein. Kofein obsažený v extraktu ze zeleného čaje je vázaný na balastní látky - třísloviny, a proto dochází k jeho postupnému využívání. Přítomnost alkaloidů (látky s obdobným účinkem jako kofein – stimulující) ještě více zesiluje efekt stimulace. Čajový kofein výrazně napomáhá ke zvýšení koncentrace, zlepšení reflexů a oddálení vzniku únavy. Extrakt ze zeleného čaje obsahuje velké množství polyfenolů (bioflavonoidů) a je rovněž dobrým zdrojem antioxidantu EGCG, který je 200krát účinnější v boji proti volným radikálům než vitamín E a pro-oxidanty.

Tato extra účinná kombinace látek v produktu Carnitargin Gold je určena zejména pro podporu odbourávání tuků a stimulaci fyzického výkonu a energizaci organismu.

Doporučené dávkování Carnitargin Gold:pro podporu odbourávání tuků a redukci nadváhy: základní doporučená denní dávka je 1x denně 1 pitná lahvička, nejlépe ráno nalačno, pro zvýšení efektu druhou cca 30-60 minut před cvičením.

Upozornění

Doplněk stravy. Není určeno jako náhrada pestré stravy! Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Ukládejte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a temnu při teplotě 5-30 stupňů C. Po otevření spotřebujte do 120 dnů. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním výrobku. V případě zdravotních problémů se před užíváním poraďte s lékařem. Výrobek je vyroben v závodu se zpracováním mléčných produktů, sóje a vajec, oříšků a pšenice, ryb a korýšů.

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

S tímto produktem
ostatní kupují také:

Podobné produktyTOPlist
Facebook