Brutal Blade 120cps

Výrobce: BioTech

Přečíst komentáře | Přidat komentář

Konečně brutální spalovač proti tukovým polštářům Brutal Blade. Více informací...

Dostupnost: Vyprodáno

Běžná cena: 550 Kč
Cena: 515 Kč Chcete lepší cenu? Zaregistrujte se a využijte benefitů pro registrované zákazníky.

Omlouváme se, ale produkt je v současné době vyprodaný a nelze jej objednat.


Brutal Blade je jeden z nejsilnějších a tím i nejúčinnějších spalovačů tuku, které můžeš najít na trhu. Brutal Blade obsahuje všechny účinné faktory, které jsou nezbytné ke spalování tuků. Nechej, aby svůj podíl spalování tuků spravil Brutal Blade. Zpomalenou látkovou výměnu, jakož i duševní či tělesnou slabost zruší, a znovu získá sílu, aby si své cíle dosáhl. Při používání Brutal Blade-u jednoduše nemůžeš svalit neúspěch na spalovače tuků. Zkusit to můžeš, jistěže, ale ve svém duchu víš, že za tvůj neúspěch odpovídá ten pytel čokolády, který jsi včera večer snědl během sledování filmu, a tvá slabost. Teď už nám nic nezbývá: Trénuj tvrdě, dělej kardio cviční, přilož ještě jednou lopatou na cvičení břišního svalstva a posbírej si pochvalné pohledy.

 

 

Dávkování Brutal Blade: 3cps cca 30min před obědem i večeří. Navíc pak ještě 1cps před tréninkem. Pro své stimulační účiny se nedoporučuje dávkovat cca 4hodiny před spaním.

Upozornění

Potravina určená pro zvláštní výživu-vhodné pro sportovce. Ukládejte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a temnu při teplotě 5-25 stupňů C. Po otevření spotřebujte do 120 dnů. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním výrobku. V případě zdravotních problémů se před užíváním poraďte s lékařem. Výrobek je vyroben v závodu se zpracováním mléčných produktů, sóje a vajec, oříšků a pšenice.

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

S tímto produktem
ostatní kupují také:

Podobné produktyTOPlist
Facebook