AMINO Whey Hydrolyzed 2500, 350tbl

Výrobce: SNV

Přečíst komentáře | Přidat komentář

Aminokyselinové tablety AMINO Whey Hydrolyzed 2500 s obsahem čistého hydrolyzátu syrovátky představují okamžitou dostupnost enzymaticky naštěpených aminokyselin velice lehce přijatelné pro organismus. Více informací...

Dostupnost: Vyprodáno

Běžná cena: 650 Kč
Cena: 519 Kč Chcete lepší cenu? Zaregistrujte se a využijte benefitů pro registrované zákazníky.

Omlouváme se, ale produkt je v současné době vyprodaný a nelze jej objednat.


Tento produkt byl nahrezen novými lehce polknutelnými aminokyselinami : AMINO HYDRO 6900

AMINO Whey Hydrolyzed 2500 jsou vyrobeny z vysoce kvalitní bílkovinné frakce hydrolyzovaného a syrovátkového laktalbuminu - bohatého na aminokyseliny ve volné formě (free form) a aminokyseliny vázané peptidovou vazbou v krátkých řetězcích (peptide bond). Peptidy, obsažené v hydrolyzovaném proteinu AMINO Whey Hydrolyzed 2500, jsou pro tělo biologicky nejvstřebatelnější a nejvyužitelnější formou bílkovin a pozitivně ovlivňují dusíkovou bilanci (anabolický efekt). AMINO Whey Hydrolyzed 2500 se okamžitě dostávají do krevního oběhu a nezatěžují trávicí ústrojí. AMINO Whey Hydrolyzed 2500 urychlují regeneraci, chrání svalovou hmotu a stimulují její nárůst.
Jedna tableta AMINO Whey Hydrolyzed 2500 obsahuje vysoký podíl čistých aminokyselin z nejkvalitnějšího syrovátkového hydrolyzátu: rychle se absorbuje do krevního oběhu. Podporuje regeneraci svalových tkání po náročném silovém zatížení. Přípravek je vhodný i v období konzumace nedostatečného množství kvalitních bílkovin, i během rýsovací diety pro ochranu svalové hmoty.
Hmotnost 1 tablety AMINO Whey Hydrolyzed 2500 je 2500 mg.

Dávkování AMINO Whey Hydrolyzed 2500: Užívejte 3krát denně 4 tablety (nejlépe mezi jídly, před tréninkem a po tréninku nebo na noc). Zapijte dostatečným množstvím vody.

Složení AMINO Whey Hydrolyzed 2500: Hydrolyzovaný Whey protein = hydrolyzát syrovátkových bílkovin, fosforečnan vápenatý, karboxymethylcelulóza sodná sůl, mikrokrystalická celulóza, stearan hořečnatý.(Bílkovina obsažená v přípravku je živočišného původu.)

Nutriční hodnoty:

100 g 1 tableta – 2500 mg
Energetická hodnota 1500 kJ/360 kcal 37,5 kJ/9 kcal
Bílkoviny 74,4 g 1,86 g
Sacharidy 4,4 g 0,11 g
Tuky 4,3 g 0,1 g

Upozornění

Potravina určená pro zvláštní výživu-vhodné pro sportovce. Ukládejte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a temnu při teplotě 5-25 stupňů C. Po otevření spotřebujte do 120 dnů. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním výrobku. V případě zdravotních problémů se před užíváním poraďte s lékařem. Výrobek je vyroben v závodu se zpracováním mléčných produktů, sóje a vajec, oříšků a pšenice.

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

S tímto produktem
ostatní kupují také:

Podobné produktyTOPlist
Facebook