Altered State NO MAP 180tbl

Výrobce: MUSCLE ASYLUM

Přečíst komentáře | Přidat komentář

Tabletový Nitric oxide reaktor Altered State dožene Vaše svaly k šílenému prokrvení a zásobou látek tak maximalizuje jejich růst. Více informací...

Dostupnost: Vyprodáno

Běžná cena: 1 807 Kč
Cena: 999 Kč

Omlouváme se, ale produkt je v současné době vyprodaný a nelze jej objednat.


NO Altered State EU verze je tabletová forma ve vynikající kombinaci vysoce účinných ingrediencí NO. Vědci pracující na projektu Muscle Asylum Project vytvořili vědecky jedinečnou látku, obsahující velmi účinnou recepturu, která na vás zapůsobí tak, jako doposud žádný jiný přípravek na bázi oxidu dusíku v historii.
Nejúčinnější vazoreaktivní šoková terapie na bázi oxidu dusíku AlteredState.

Altered State NO představuje:

  • Anabolické faktory pro růst síly vedoucí k extrémně rychlému růstu svalů a jejich změně
  • Provádí v těle velmi účinné svalové pumpování a okamžitě vede k velkému zvýšení kulturistické síly
  • Okamžité a dlouhotrvající účinky díky převratné Rapid Wave Pulse Technology
  • Zapůsobí na vás tak, jako doposud žádný jiný přípravek na bázi oxidu dusíku v historii
  • Pouze pro pokročilé a tvrdě trénující kulturisty, kteří nezaznamenávají výsledky s běžnými produkty na bázi NO

 

Altered State takzvanou technologii pulsů velmi rychlých vln (Rapid Wave Pulse Technology). Tato technologie provádí rozdělování vědecky vyvinuté vasodilatační látky na jednotlivé částice a vytváří částice, které mají různé mikroskopické velikosti. Tyto nově vytvořené shluky vazoaktivních částic se rozpouští a urychlují na nejvyšší možnou míru tok vaší krve. Tím dochází k okamžité signalizaci vazodilace závisející na endotelu. To urychluje transport účinných látek potřebných pro tvorbu svalstva, a to přímo do svalů, které zatěžujete při tréninku. Následuje prudký vstřik anabolických výživných látek do jádra vašich svalů a ten pak vytváří odezvu vedoucí k růstu svalstva. K tomu dochází pokaždé, kdy se chopíte nářadí.


Dávkování Altered State: Vzhledem k silným účinkům produktu začněte užívat 1 dávku (3 tablety) s 250 ml vody, 2x denně. V tréninkové dny užijte jednu z těchto dávek (3 tablety) těsně před tréninkem. V netréninkové dny užijte jednu dávku (3 tablety) ráno a druhou dávku (3 tablety) během odpoledne. Profesionální kulturisti mohou své dávkování zvýšit až na 4 tablety, 2x denně. Nikdy však neužívejte více než 8 tablet během 24 hodin! Dodržujte dostatečný pitný režim! Doporučujeme vypít 10x 250 ml sklenic vody během dne. Před užíváním se pečlivě ujistěte, že váš zdravotní stav nebrání v užívání tohoto produktu a jste pečlivě seznámeni s jeho dávkováním. Neužívejte zároveň s žádnými jinými produkty na bázi NO.
Upozornění: Tento produkt je určen výhradně mužům a není vhodný pro osoby mladší 18 let! Neužívejte, jestli jste měl infarkt myokardu (srdeční záchvat)! Před používáním zkonzultujte s lékařem, pokud jste léčeni nebo diagnostikováni s nějakou nemocí nebo pokud berete lék na předpis nebo i volně prodejný! Neobsahuje látky dopingového charakteru!

Složení Altered State: 1 porce: 3 tablety VasoFuse Pulse Tablets (technologie pulzní vlny):

Niacin 9mg
Altered State™ směs 3295 mg
L-arginin 3092 mg
Kofein bezvodý 180 mg
L-Arginin alfa-ketoglutarát 10 mg
L-tyrosin 8 mg
Ginseng extrakt 5 mg

Upozornění

Potravina určená pro zvláštní výživu-vhodné pro sportovce. Ukládejte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a temnu při teplotě 5-25 stupňů C. Po otevření spotřebujte do 120 dnů. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním výrobku. V případě zdravotních problémů se před užíváním poraďte s lékařem. Výrobek je vyroben v závodu se zpracováním mléčných produktů, sóje a vajec, oříšků a pšenice.

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

S tímto produktem
ostatní kupují také:

Podobné produktyTOPlist
Facebook