Revex -16 108 kps. (dříve Adipokill)

Výrobce: SCITEC Nutrition

Přečíst komentáře | Přidat komentář

Revex16 je vícesložková receptura s přidaným urychlovačem absorpce BioPerine Více informací...

Dostupnost: Vyprodáno

Běžná cena: 890 Kč
Cena: 570 Kč Chcete lepší cenu? Zaregistrujte se a využijte benefitů pro registrované zákazníky.

Omlouváme se, ale produkt je v současné době vyprodaný a nelze jej objednat.


REVEX-16 (dříve Adipokill) je vícesložková receptura s přidaným urychlovačem absorpce BioPerine. Uvolňuje a spaluje nepovolné tuky, energizuje, potlačuje chuť k jídlu, zlepšuje náladu a vylučuje přebytečnou vodu z těla. Nová receptura obsahuje glabridin, resveratrol a výtažek z hořké tykvičky!

Revex-16 – je multifunkční spalovač tuku, který napomáhá v dietě nejen odbourávat tuky.

Složení: Revex 16 complex (L-tyrosin, Garcinia cambogia (60% HCA), výtažky zeleného čaje, dikaffein malát, beta-fenyletylamin HCL, výtažky malin, taraxacum officcinale (20%), výtažky skořice, evodiamín, guggulsterone, kůra vrby bílé, sinefrín, scraleolide, bioperine, chrom pikolinát.

Dávkování Revex 16: prvních 5 dní 1-2 x 1-2 kapsle denně, následně 2x3 kapsle ráno a odpoledne nalačno. Doba užívání je 8-12 týdnů s následující minimálně 2 týdenní přestávkou.

Upozornění

Potravina určená pro zvláštní výživu-vhodné pro sportovce. Ukládejte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a temnu při teplotě 5-25 stupňů C. Po otevření spotřebujte do 120 dnů. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním výrobku. V případě zdravotních problémů se před užíváním poraďte s lékařem. Výrobek je vyroben v závodu se zpracováním mléčných produktů, sóje a vajec, oříšků a pšenice.

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

S tímto produktem
ostatní kupují také:

Podobné produktyTOPlist
Facebook