100% Milk Delite Protein 5kg

Výrobce: SCITEC Nutrition

Přečíst komentáře | Přidat komentář

Koncentrovaný proteinový doplněk 100% Milk Delite Protein s excelentní chutí a 70%obsahem kvalitních bílkovin syrovátkového koncentrátu CFM. Více informací...

Dostupnost: Vyprodáno

Běžná cena: 3 290 Kč
Cena: 2 729 Kč Chcete lepší cenu? Zaregistrujte se a využijte benefitů pro registrované zákazníky.

Omlouváme se, ale produkt je v současné době vyprodaný a nelze jej objednat.


100% Whey Delite Protein - nově 100% MILK Delite je ultrafiltrovaný syrovátkový koncentrát krémové konzistence a „delikátní“ chuti, který dokáže uspokojit zvýšenou potřebu aminokyselin pro sportovce a efektivně zvyšuje hladinu glutationu, který je nejsilnější antioxidant v lidském organizmu. 100% Whey Delite je bílkovina vyrobená ultra a mikro filtračním procesem, která je enzymaticky čištěná a má nízké obsah tuku a laktózy, obsahuje mikro frakce laktoglobulinu, laktalbuminu, laktoferinu a imunoglobulinu. Svaly dokážu 100% MILK Delite výborně zužitkovat, je lehce stravitelný a má vynikající chuť! Má 50%-ní obsah esenciálních aminokyselin a má výborné ukazatele i z hlediska obsahu anabolických aminokyselin (BCAA, arginin, glutamin). 100% MILK Delite je obohacený o glutamin, který má ve svalových tkanivech největší zastoupení a je iniciátorem svalového růstu. Přibližně 10 % objemu 100% Whey Delite tvoří imunoglobulinové mikrofrakce, které posilňují imunitní systém organizmu. Náš produkt obsahuje také quadrapeptidy, které se ukázali jako účinný prostředek zmírňující bolest ve svalech po intenzívním tréninku!

Dávkování 100% Milk Delite Protein 5kg: 1-2 odměrky do 150-300ml vody případně nízkotučného mléka. Dle stravovacího a tréninkového režimu vzhledem k nárokům organismu na množství bílkovin zařadit 1-3x denně. Nejvhodněji ráno, cca 1hodinu před a do hodiny po tréninku nebo na noc.

Složení 100% Milk Delite Protein: ultrafiltrovaný syrovátkový proteinový koncentrát, laktoglobulin, laktoferin, laktalbumin, imunoglobulinové frakce, Cocoa Powder (u příchuti čoko- mocha10-12%), Taurine, přírodně identické aroma, zahušťovadlo: xanthanová guma,mléčný proteinový koncentrát, dextróza, Sladidla: Acesulfame-K, Sucralose, L-glutamin.

Upozornění

Potravina určená pro zvláštní výživu-vhodné pro sportovce. Ukládejte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a temnu při teplotě 5-25 stupňů C. Po otevření spotřebujte do 120 dnů. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním výrobku. V případě zdravotních problémů se před užíváním poraďte s lékařem. Výrobek je vyroben v závodu se zpracováním mléčných produktů, sóje a vajec, oříšků a pšenice.

Jméno:
Email:
Předmět:
Dotaz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

S tímto produktem
ostatní kupují také:

Podobné produktyTOPlist
Facebook